Dodatek na węgiel

Osoby, które nie otrzymały dodatku węglowego zainteresujcie się sprawą, bo możecie go nie otrzymać. Termin składania odrzuconych wniosków to koniec listopada, a problem jest w tym, że nikt nie powiadamia o nieprawidłowościach we wnioskach i że należy się osobiście zgłosić, żeby zweryfikować, bądź ponownie wypełnić. Pozdrawiam i powodzenia

Dziękuję za info

Tak to prawda nikt nie informuje że wnioski są źle wypełnione. Trzeba samemu się dowiadywać a zostało mało czasu.

Bzdury piszesz. Jeżeli do końca listopada nie otrzymasz odpowiedzi , to znaczy , że wniosek jest jest prawidłowo wypełniony i ZAAKCEPTOWANY. Poza tym w tym wniosku nie ma gdzie się pomylić. Imię i nazwisko oraz pesel znasz, wybierasz palenisko i podpis. Gdzie tu jest haczyk do pomyłki? odp: - Nie ma możliwości pomylenia. No chyba, że np w swoim imieniu Kszyżtow ?

Dodatkowo najlepiej dołączyć opłaty za śmieci, przyspiesza to weryfikacje

wniosek o dopłatę do pelletu złożyłem 12.10.2022 i dalej nic się nie pojawiło na koncie

tam nikt nie odbiera telefonu

betinka ma rację

Urząd nie powiadamia o odrzuceniu wniosku? Nawet jeśli to pierwszy wniosek z adresu? Gdzie dokładnie trzeba się zgłosić?

pokój 29
edek-daruj sobie

W ustawie jak wół jest napisane że "Odmowa przyznania dodatku węglowego, uchylenie oraz rozstrzygnięcie w sprawie nienależnie pobranego dodatku węglowego wymagają wydania decyzji.". Jeśli urzędnicy nie respektują zapisów ustawy to sami na siebie bat kręcą.

Pok.27 pan Darek odpowiedni człowiek na tym miejscu każdemu pomoże profesjonalizm w każdym calu

Moja mama żle wpisala jedna cyfrę w numerze Swego rachunku bankowwgo, ale do Niej dzwonila Pani z Urzędu z informacją o niepoprawnym nr. rachunku.

Zgadzam się z panem Waldkiem Pan Darek to bardzo miły, sympatyczny, profesjonalista w każdym calu.

Tak, tak coś w tym jest. Dzwoniłem parę razy i za każdym razem byłem informowany, że wniosek jest poprawny czekać na kontrol. Pod Koniec tego miesiąca zadzwoniłem aby spytać co się dzieje, usłyszałem że wniosek jest źle złożony, a ja byłem o tym informowany... Oczywiście, nie dostałem żadnej informacji, a Panie upieraly się, że na pewno bylem. Ot moje zdziwienie, kiedy usłyszałem, że niestety jest za późno na korektę... Dziękuję ????

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.