Kolejki TIRów na ulicy Elweatorskiej.

Jak rolnicy czekali na ulicy w żniwa to policja ich ganiała a jak stoją ciężarówki to jest Ok najłatwiej jest upierdzielic mandatem gospodarza/

Tam powinien być zrobiony specjalny pas dla ciężarówek a nie tylko kawałek zjazdu, zupełny bezsens na taka wielka firmę

Wiórowa też zastawiona

Zwróć uwage na tablice rejestracyjne. I wszystko jasne.

Bo rolniki są bogaci, mieli czas i paliwo by blokować drogę kiedy jechałem

A z Robotniczej to sobie mlekpol prywatny parking zrobil, strach tamtędy jeździć. Rozumiem samochody ciężarowe ale osobowe które zajmują pas od rlewstorskie aż po unidrog.

jedż do białegostoku na octową przy urzedzie celnym tam dopiero meksyk

Bo przedsiębiorcy to potencjalni sponsorzy różnych akcji, a chłop ze zbożem nikogo nie sponsoruje, nie odwoła się, nie zna praw i rzadko ma znajomości wśród prawników.

To było do przewidzenia że tam takie będą kolejki tirów. Ale projektant niestety tego nie przewidział. Ktoś za to powinien odpowiedzieć. Bo wg mnie powinien być tam dodatkowy pas na postój tych ciężarówek.

Trzeba iść do zarządu dróg tam są kompetentni ludzie w tej sprawie. To oni projektują jak mają wyglądać drogi. Chodnik pas zieleni droga pas zieleni i chodnik. Jak trzeba mieć nie równo pod kopułą żeby projektować takie drogi przy tak dużych zakładach przetwórczych gdzie jest przywożone i wywożone tysiące ton zboża paszy i mleka na dobę. A potem wpada policja i daje mandaty kierowcom i rolnikom co zboże przywieźli. Przed remontem drogi wszyscy stali na poboczu bo droga była szeroka. Teraz mamy to co mamy.

A co będzie naj nielegalne substancje niedozwolone znajdą się w polskich paszach rolnicy ktorzy kupują pasze znów dostaną po głowie.

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.