niedziela, 14 kwietnia 2024

Kandydat na burmistrza

Dziś ujawnił się kandydat na burmistrza Maciej Bednarko. Z tego co wiem, to ma poparcie grajewskiego PiSu. Co myślicie o tym kandydacie? Przez 9 lat był zastępca, dalej nim jest, a teraz staje naprzeciw kolegi. Czy to honorowo?

Może jednak jest jakiś wewnętrzny konflikt między panami

Nie interesuje mnie to.

I bardzo dobrze, powinien być . Ten to przynajmniej ludzi przyjmuje , rozmawia i jak może to pomoże. /

@Obserwator. Ile ty masz lat, ze w polityce szukasz honoru. Vide bene! Polskiej scenie politycznej, szczegolnie tym, co mieli realny wplyw na rozdawanie kart: Walesa, Miller, Tusk, Kaczynski i wielu innych. Gdzie tam byl honor i sprawiedliwosc. Zapamietaj, Korytko (wladza) jest zawsze te same, zmieniaja sie tylko swinki (politycy) i ich apetyt na to, co korytko moze dac.

Ja dziś dodałem komentarz pod tym artykułem ale nie wiem czy tam dodadzą więc powtórzę w tym miejscu. Uważam, że taki wywiad powinni przeprowadzić ze wszystkimi kandydatami. Nie każdy wie kim jest dany kandydat a być może ma coś mądrego do powiedzenia. Zdaję sobie sprawę, że to małe miasteczko i niektórym łatwiej wygrać bo są "znani i lubiani" ale taki sposób przedstawienia kandydata nie zaszkodzi a może pomóc.

Napewno powinien się określić czy jest bez partyjny czy stoji za nim jakaś partia

Zależy jak pojmujemy słowo honor

Jak ma poparcie grajewskiego PiS-u to zdrowy chłop musi być. Ta partia w swoich szeregach ma znakomitych i wybitnych ludzi, którzy w sercach noszą Polskę. Brawo

Honoru szukasz? Hahaha

Błagam tylko nie PiS chłopie na co ci t ok

Jestem za tym aby Pan Bednarko Maciej wygrał !!!! I tu honor nie ma nic do tego

Co za durne pytanie...jaki honor ? i co ten honor ma wspólnego ze startowaniem na burmistrza ? Normalna sprawa, nic w tym dziwnego. Ma pełne prawo startować i uważam że powinien.

Słyszałem że panowie z soba zbytnio nie rozmawiają ostatnim czasem ? ale czas wybory wyniki wszystko zweryfikuje , a co do drugiej części pytania ?czy honorowo ,uważam że jeśli to oznajmił dla p. Darka a nie że za plecami snuł to myślę że to było ok , to że jest zastępcza nie zamyka mu drogi do innych aspiracji i kroków w karierze zawodowej ?. Kończąc - niech wygra lepszy :)

precz z pisiorami .

Nie interesuje mnie kto to itd. Natomiast tekst czy to honorowo ? Bo był zastępca jest chyba zabawny w prawie jasno jest określone kto może startować w takich wyborach i jeżeli z tej strony przeszkód nie ma to każdy może. Przypomnę tak z obserwacji w polityce, biznesie a i pracy honor to chyba nie jest znane słowo, więc nie ma co chyba w ten sposób tego postrzegać.

tylko nie ten pan ,dziekujemy za dotychczasowa prace.

Od dawna chciał kandydować, a Latarowskiego oszukiwał...

To że Maciek startuje w zbliżających się wyborach to tylko dobrze wróży temu miastu. Jeżeli ma poparcie PiSu i innych komitetów to świadczy o tym że jest lepszym kandydatem bardziej docenianym i szanowanym. Przez 9 lat był zastępcą i dzięki temu udało się coś w Grajewie zrobić. Wszystkie pomysły na rozwój miasta są Maćka. Oddany pracy i mieszkańcom oraz szeroko rozumiana inteligencja i empatia stawia jego osobę wśród niewielu godnych tego urzędu. Nie jest w tym nic dziwnego że nadal jest zastępcą, kadencja kończy się po wyborach w ustawowym terminie. A czy jest honorowo że Latarowski staje do kolejnych wyborów? Publicznie deklarował że jak nie załatwi tematu dworca PKP to nie będzie startował, 9 lat miał Latarowski aby swego honoru bronić. Okłamał wszystkich mieszkańców mając pełną świadomość tego że jako burmistrz nie ma takich możliwości prawnych. Wieloletni radny powiatowy miał pełną świadomość tego że z fotelu burmistrza to se może co najwyżej na dworzec PKP popatrzeć przez okno z urzędu. Później zabrał się za dworzec PKS i ucieszyłam się że nie miał takiego prawa z dworcem PKP bo teraz może byśmy mieli dwie wiaty służące jako Dworzec PKS i Dworzec PKP.
Maciek Idź po wygraną.

Normalnie wkręcają grajewiaków. Burmistrz startuje niby jako nie zależny (wilk w owczej skórze), a przecież kolaborował z PiSem. Nie miał kręgosłupa moralnego. Bednarko ma niby być tym złym z PiSu. Taka ustawka, a ich scenariusz to "ma być po staremu". Precz z PiS i kolaborantami.

Ma duże szanse, tylko to poparcie grajewskiego Pisu...... Hm.... Muszę się zastanowić.

Lata za nim i robi zdjęcia dyrektor biura Gwiazdowskiego, to chyba jasne, że to kandydat pisu

To nie fair postępowanie; burmistrz żyje, ma się dobrze, a ten już szyje mu buty. /

Widzę że jesteś dobrze zorientowana w sytuacji. Być może się mylę ale mam wrażenie że znasz sytuację i obu panów bardzo dobrze. Tylko współpracownicy wiedzą jak jest naprawdę.

Moim burmistrzem jest Darek latarowski

Zero lojalności wobec obecnego burmistrza nie świadczy dobrze o kandydacie na burmistrza,a poparcie PiSu to już ,,gwóźdź do trumny,,.
Grajewo ma dosyć PiSu i związanych z nim intryg,nepotyzmu .

Pan Maciek widzi źle strony obecnej, głównej władzy dlatego startuje. Ja na jego będę głosował bo to fantastyczny facet zawsze znajdzie czas dla ludzi /

Jako urzędnik dziękuję Panu Bednarko, że startuje. To musi się skończyć.

Nie tylko poparcie Pisu ale wszystkich. I to jest właśnie Burmistrz. Człowiek dialogu z każdym i o wszystkim dla dobra wszystkich a nie tylko sobie i wam.

Jeżeli się nie sprawdził niech honorowo odejdzie. Nikt mu butów nie będzie szył...A poparcia jak widzimy brak. Ślizgał się na plecach Maćka i już podziękujemy.

A cóż to za oburzenie twoje obserwatorze? A z kim latarowski robił zdjęcia i od kogo brał pieniądze? Czy nie z PIS-u?

Poparcie PISu. Do czego doprowadził PIS w kraju. Gwiazdowski będzie pociągał za sznurki. Całe szczęście, że nie mam z nim nic wspólnego. Swój komitet ale z PIS-em. Zdradził Latarowskiego, zdradzi tez innych.

"Współpracownicy wiedzą jak jest naprawdę". I to jedna prawda .Dlatego jako urzednik Proszę Państwa o głos na Macieja Bednarko .

Czy ktoś z państwa radnych móglby zapytać o protokół kontrolny z rio dotyczący kontrololi ? Byłabym wdzięczna.

To że po dwóch kadencjach pan Maciej staje jako kontrkandydat obecnego źle świadczy o samym burmistrzu. Ilu on swoich ludzi wycyckal, takich, którzy go wspierali i wierzyli w niego...

Dużo słów się ciśnie na usta do burmistrza i jego świty . Ale nie warto bo to już dlugo nie potrwa.

Niby człowiek wykształcony, papierek ma, ale jego postępowanie wobec burmistrza jest niegodziwe. Wykluczajmy z polityki ludzi tego pokroju.
Jeszcze raz podkreślam, że jestem apolityczna

Kaśka typowy wyborca POpapranców, atakuje wszystkich co inaczej myślą

oj Panie nie ładnie

Ludzie, zastanówcie się. Kolejne rzady PIS-U. Miał być niezależny. Oszukałeś. Niech dalej bedzie Latara, który wiemy co już dla miasta zrobił.

Bardzo dobrze niech startuje i wygra tego mu życzę A czy z PiSu czy nie to nie ważne gorzej jak był by Z K.O z A to co tak wszyscy jesteście za Tuskiem?!!!hahahaha zobaczcie co się wyrabia ,nie długo będziemy siedzieli jak na Białorusi.Poczekajcie.

Panu z PiS już dziękuję!

Tylko nie PiS czy on niema swego rozumu

Ciągle są te same twarze, które się tylko zmieniają. Ich doktryna to stworzyć problem rozwiązać go i przyznać sobie nagrody. Szkoda za do rady i na burmistrza nie startują wartościowi ludzie tylko tacy....

Iwona, podpisuję się pod Twoją wypowiedzią obiema rękoma.

M.B ma pełne prawo do startowania i cudownie dla miasta, że z niego skorzysta. Nie ma lepszego kandydata

To pionek Zielińskiego precz z piSem

Obronczyni Macieja, nie kłam ludziom.

W takiej metropolii jak Grajewo głosujemy na osobę partia nie ma znaczenia

Może trochę obiektywizm, bo z tego kandydata zrobiłaś kryształ narodowy

Może teraz zamienią się miejscami :)

Ani jeden ani drugi. Czekamy na reszte kandydatów nie umoczonych w tych Grajewskich aferkach

Popieram pana Macieja. Człowiek wykształcony, jako zastępca dużo wie,dużo się nauczył.

W obecnej sytuacji pisowskie poparcie może się okazać kulą u nogi. Trzeba wybrać takiego kandydata, który będzie w stanie skutecznie współpracować z rządzącymi na wyższych szczeblach. A pis do obecnego rządu ma się jak pięść do oka.

Co kandydat na burmistrza z ramienia PIS może zaproponować miastu?
Moim zdaniem nic !
Od PO nie dostanie nic, więc głosujcie z głową.

Brawo Panie Maćku, jesteśmy z Panem życzymy wygranej .Odpowiednią osobą na odpowiednim stanowisku.Trzymamy kciuki .Powodzenia.Prosze nie słuchać zawistnych .Tylko iść do przodu.

Panie Macieju powodzenia.

Dość już pisu u władzy, odgrzewane kotlety./

Pytanie czy pan Bednarko " niegodziwie się zachował", a jak przez tyle lat dawał trafione pomysły i realizację, a zasługi mógł przypisać sobie ówczesny burmistrz, to jest tzw. lojalność? Osobiście znając dwóch panów, lepiej dla współpracowników jak i dla mieszkańców jestem za panem Bednarko, znając sytuację od wewnątrz. Nie sugerujcie się "PiSem", bo akurat oboje mają związek z tą partią. Pozdrawiam

Popieram Pana Burmistrza. Na pana Bednarka nie oddam głosu.

Oczywiście że mają konflikt te wybory na pewno nie będą wiarygodne pan M musi mieć dobry plan skoro staruje ale wiadomo kto mu w tym pomoże

Maria, masz rację. Musimy wybrać człowieka z obecnej koalicji. Najlepiej kobietę, ale nie nauczycielkę.

Nigdy nie zagłosuje nie Maćka, nie ma kompetencji do zarządzania miastem. Jego obrażanie się na współpracowników i złe traktowanie ludzi pamiętam. To, że teraz jest miły dla pracowników już nic nie zmieni.

dla grajewa potrzebny jest ktos z zewnatrz ktos kto pracowal byl w swiecie a nie ludzie ktorzy rzadza tu od urodzenia wciaz wiekszosc mieszkancow nie rozumie ze popieranie tych samych ludzi jest pozbawione sensu i niczego nie przyniesie na szczeblu krajowym i samorzadowym a wciaz popelniamy ten sam blad

Takiego kogoś jak Pan Maciej nam potrzeba. Nowe ulice czy oświetlenie to nie wszystko, trzeba mieć jeszcze trochę serca i empatii a Pan Maciej to ma!

warzne dla naszej Ojczyzny / ważne /

Ja popieram Pana Maćka. Ma ode mnie głos i od mojej całej rodzinki. /

Dlaczego tak boicie się tych na których tak ochoczo głosowaliście teraz ma być tak przejrzyście jest demokracja i każdy ma prawo głosować na kogo chce a dotacje dla samorządów będą przyznawane bo muszą nie trzeba bać się zemsty koalicji bo to czysty kryształ

Możesz pisać takie brednie, wszyscy pracownicy urzędu miasta wiedzą jakie wartości reprezentuje Maciek. Jak traktuje urząd obecny burmistrz tez nie jest tajemnicą./

Pan Maciek to pisowiec,/

Jak zewnątrz? To że mieszkał w naszym mieście kiedyś nie oznacza, że ma tu pracować na takim stanowisku. Niech startuje ale w Białymstoku. Pan Latarowski nikt inny.

Dlaczego ucinane są komentarze albo nie ma ich publikacji. No tak, przecież prawda nie może wyjść na wierzch. Kpina jakaś

Na burmistrza tylko Latarowski . Bednarko do domu. Pozostali również. Dziękujemy za udział w wyborach.

Piszecie o PiS jakby to była zaraza nie szanujecie innych poglądów i to jest zwykła obłuda bo mieszkacie w tym samym mieście

Ja nie zamierzam glosowac na żadnego bo mi nikt nic nie pomógł. Niech głosują Ci co dostali mieszkania.

Popieram tylko Latarowski żaden inny.

Obecny Burmistrz dostanie czerwoną kartkę za to co robił w Grajewskich szkołach. Nie wzruszyły go łzy i prośby. Więc teraz niech nie prosi o nasz głos. Dobro dzieci powinno stać na pierwszym miejscu, a nie pikniki i festyny.

Tylko on mógł tak koncertowo zaprzepaścić dobrze zapowiadającą się kadencję. Naprawdę można było coś fajnego dla tego miasta zrobić. To że skorzystal z Nowego Ładu nie świadczy że jest dobrm menadżerem i gospodarzem za tym wszystkim stoi dwóch posłów. Kadencja straconych szans taka jest bolesna prawda.

Piszecie że Latarowski jest związany z PISEM , że BEDNAREK jest z PISEM. Tak narzekacie na ten PIS a sami bierzecie od PISU 500 plus i teraz jest 800 plus. Po co to na kogoś narzekać jak sami jesteście nie lepsi - może nie wszyscy ale napewno większość z tych ludzi którzy tu piszą. A kogo wybiorą to czas pokaże i nie trzeba mówić czy ten dobry a ten niedobry .

Dlaczego obcieliscie wpis patryjoty nieladnie odrazu widac po czyjej stronie jestescie

Myślę, że mieszkańcy dokonają poprawnego wyboru, podziękują dla obecnych włodarzy, dokonają wyboru, który sprawi to iż miasto zacznie tętnić życiem.

Maciek to kandydat PiSu, popierany przez grajewski PIS. I ktoś z pisu będzie jego zastępcą, musiał im coś zaoferować za wsparcie.

Prawda ty to jesteś Geniusz. Długo tobie zajęło takie wypociny umieszczać na forum ?

Zastępca ma być dyrektor biura posła

No niestety "skarbie" wy spakujecie kartoniki i pójdziecie do domu.

Szkoda, że wszyscy narzekacie a nie pomyślicie o rozwoju Grajewa ja popieram p. Bednarkę. Jest osobą, która wychodziła do ludzi w ostatnich latach i pomagała im.

Z tego co wiem wszyscy są za Maćkiem. Nie ważny komitet czy partia. Wszyscy będą popierać Maćka. /

Będziemy głosować na Macieja Bednarko. /

Antoni następny piewca prawdy.

Antoni, jeden bełkot, nic nie rozumiem. ?> jeżeli nie potrafisz wyartykułować poprawnie swoich myśli i przelać je na papier to nie zabieraj głosu.

To chyba żart, w takim razie mój głos ma Latarowski

Brawo Maćku każdy ma prawo kandydować wygrasz jestem pewna, /

Ta to ma etatów w biurze posła w starostwie a teraz będzie jeszcze w urzędzie

A to jest dobre ha,ha ha.

Burmistrz pomógł jednemu, zastępca pomógł drugiemu i chwalą każdy swojego. Po co dyskutować i oczerniać, tym samym siebie obrażać. Niektórzy pisowcy już zmieniają opcje polityczną by utrzymać się na stołkach. Tak było tez gdy 8 lat temu zmieniła się władza zapisywali się do PISu i w pół roku kierownicze stanowisku otrzymywali. Tak będzie i teraz, nic nowego. I Ktoś tu mówi o honorze?!. A w wyborach uczestniczyć nasz obowiązek
I każdy wybierze swojego. Ludzie nie kłóćmy się, Grajewo to mała społeczność.

Do prawda ty to masz jakieś kompleksy pisowskie żałosne

Do Rodzic: Łzy i prośby? Chyba raczej bezmyślne prześladowanie. Jak do kogoś nie dociera, że niema pieniędzy w budżecie. Od zawsze było łączenie klas i klasy były liczne. Robicie aferę z czegoś co jest normalne. Burmistrz był tyle lat Dyrektorem szkoły , a potem Burmistrzem i co wy myślicie, że on nie wie co robi? Budżet musi uwzględniać wszystko, a nie tylko Wasze wymysły. To Wy nie wiecie o czym mówicie. Szukacie dziury w całym i ścieżki, która Was doprowadzi na drogę do kariery politycznej. Łzy i prośby dobre...Czerwona kartka he

Ja tu nie widzę żeby Burmistrz coś zaprzepaścił. Weście się lepiej zajmijcie swoimi dziećmi, bo Wam co nie którym bardzo słabo idzie wychowanie ich. Zajmujecie się nie tym czym powinniście się zajmować. Bolesna prawda to jest taka moi drodzy, że pchają się na urząd Burmistrza takie osoby co w ogóle nie nadają się do tego.

Trzeba nowych ludzi z innym spojrzeniem /

Kochani mieszkańcy, o prawidłowym wyborze decydujemy sami, wg własnego uznania i sumienia, jest to wybór na kolejne lata, jeżeli sprzedamy się za przysłowiowego srebrnika, to tylko krótka chwila, minie po jednym góra dwóch dniach i obudzimy się z rzeczywistością jeszcze gorszą którą mieliśmy.

PIS jest jak sekta. Jak ideologia. TYLKO ta partia uzurpuje sobie prawo do bycia "najbardziejszym patriotą polskim". TYLKO ta partia mówi - kto nie jest z nami jest przeciw nam - jak komuniści. TYLKO ta partia odbiera godność, poniża, zniesławia,/. TYLKO ta partia tańczy kupczy i tańczy z rydzykiem i jak rydzyk zagra ( a nie, tu jeszcze doktorska ziobrówka i konfederacówna partiokracówna). To tylko kilka refleksji PRRoPIS... więc, jeżeli Pan Maciej na takim "białym" koniu chciałby wjechać... - to nie, podziękuję.

PANI z biura poseleskiego nie poradziła sobie na stanowisku naczelnika w Starostwie to poradzi sobie jako zastępca burmistrza? Nie sądzę......

Do Grajewa przyjechał z poparciem Latarowskiego Jarosław Gowin uwczesny wiceprezes Rady Ministrów oraz minister nauki i szkolnictwa wyższego. Mógł Latarowski chociaż spróbować wystąpić do ministerstwa z pismem o zwiększenie subwencji na oświatę czego nie uczynił. Można wyjść z założeniem że wice premier mógł pozytywnie rozpatrzeć taki wniosek. Nie było by problemu z łączeniem klas dla oszczędności w budżecie miasta aby przekazać np dla Klubu Balonowego 50 000 zł na start balonów ze szkolnego boiska. Swoją drogą za co my płacimy tyle pieniędzy ? Od kilku lat miasto chojnie "sponsoruje" start balonów w zamian otrzymuje kilka biletów na przelot balonem które nie wiadomo w czyje ręce trafiają.

Pan Maciej to równy facet każdy może z nim porozmawiać , dobrze by było żeby wygrał trzymam kciuki bo jestem na tak ,jak najbardziej Maciej Bednarko

Ja na miejscu pani z biura poselskiego zainteresował bym się kto pisze komentarze , bo patrzę że w oczy koli niektórych.

Do Rodzic: Gdyby ciocia miała wąsy, to by wujkiem była.. A co ty człowieku masz do tych balonów? Załatw sobie te bilety, to może Ci przejdzie.

Pan Maciej Bednarko niestety ale wszystko ? zalatwia po znajomosci? . Nie popieram tego i moze wkoncu ktos zajmie sie wlasnie takimi sytuacjami ./

Na przedstawiciela pisu nie zagłosuje. A/

Do Ala123 czyli przyznajesz mi rację że trzeba sobie załatwić bilety. Jesteś blisko Latarowskiego takie pochlebne komentarze wstawiasz to może mi załatwisz. Potrzebuję 4 bilety.

Maciek, tylko nie z PISem. Zobacz do czego doprowadzili z naszym krajem. Opanuj się. Dużo ludzi odwraca sie od Ciebie.

Ja uważam, że dla pisu nie ma miejsca w polityce. Najgorsze 8 lat rządów w historii polski za nami. W październiku pokazaliśmy gdzie pisu miejsce! Gonimy zdrajców narodu polskiego!

Agaaga żyjemy w wolnym jeszcze kraju i każdy ma wybór nie musisz nikomu narzucać swojej racji podobno na tym polega demokracja

Na stanowisko Pana burmistrza tylko Pan Latorowski .Trzeba być ślepym żeby nie widzieć jak teraz wygląda Grajewo ,choćby park solidarności.Ja i moja rodzina głosujemy na Pana .Był Pan świetnym dyrektorem w szkole podstawowej nr1 a teraz jest najlepszym burmistrzem . Ma Pan nasze głosy na 100%Pozdrawiam serdecznie.

Tylko Pan Latarowski nikt inny.Sprawdzony burmistrz ,dba o Grajewo i chyba o to chodzi.

Do Rodzic: Wmawiaj sobie.. Ciekawe blisko kogo Ty jesteś, że tak się uczepiłeś Burmistrza.

Tranzakcja wiązana. PIS potrzebuje potencjalnych radnych powiatu od Pana Bednarko do utrzymania władzy właśnie w powiecie. Pan Bednarko natomiast ma jakieś poparcie ( może się przeliczyć) ale bardziej chodzi tu o to że jak nie zostanie burmistrzem może zostać wicestarostą. PIS w powiecie przy rządach koalicji to kiepska spraw.

Maćku urząd będzie głosować za tobą.

Nigdy więcej pana Latorowskiego, kolaboranta z PiS.

Brawo Panie Macieju. Kibicuje Panu z całego serca. Jest Pan dobrym człowiekiem. Bardzo dziękuję za okazaną pomoc,że znalazł Pan czas dla mnie i pomógł w trudnej dla mnie sytuacji.życzę powodzenia i wiem,że się uda.

Wszechwiedzący grajewiaku ty na pewno jesteś z Grajewa czy że stolicy

Ja oddaje głos na Pana burmistrza Darka

PiS chce przejąć władzę w mieście !!!!! Nie dajmy się młodzi w was siła !!!! Tak jak na wyborach do sejmu w październiku !

odpowiadajac na pytanie Pana burmistrza czy jestem dumna z miasta odpowiem Panu "tak" poniewaz z naszego miasta wyjechalo okolo 5 tys mlodych ludzi szukajac mieszkania np w Elku, trzy dosc duze zaklady wyprowadzili sie do Szczuczyna bo tam ziemia o 1/4 tansza niz w grajewie ,powstaly kawiarnie dla mlodziezy, grajewska wladza zrobila piekny park Solidarnosci dla senorow oraz przy pomocy kosciola powstaje dom dla starcow /

Głosuję na panią Ciszewską, bardzo konkretna osoba, która może wnieść powiew świeżości w tym mieście.

Bednarko ma poparcie pisu, poseł G. Zaproponował jego kandydaturę na zarządzie pis.

/ Pan Maciek jest osobą bardzo kultularną o czystym sercu, niezwykle pomocny, uczynny, otwarty na każdego człowieka. Idealny burmistrz dla naszego Grajewa.

Powinien się określić jeśli z PIS napewno wygra

Kochana grajewianko dom starców jak to nazwalas powstaje przy pomocy ludzi ,a nie kościoła.Ciekawe ile będzie kosztował tam pobyt ? Budujemy kościoły, takie domy a potem jak nie masz kasy to ślubu ci nikt nie da, pochować za darmo też nie. Poparrz na cmentarz parafialny, problem z wodą, nawet pojemniki na śmieci zlikwidowano przy jednej bramie ciekawym sposobem. Nic dla ludzi tylko pieniądz, pieniądz.

Młodzi grajewianie nie sprzedajecie się za kocyki i pizzę

A mnie dziwi zachowanie niektórych startujących do powiatu. Lata kadencji a tu ni widu ni slychu tylko poza do fotek, aż tu nagle raptem od około roku jakież sponsorowanie rozdawanie pizzy I kwiatów. Czy to jest w porządku. Uważam skromnym zdaniem, że ktoś chce się wpisać w łaski ludzi.

Kiedys juz był kulturalny Pan Burmistrz co z każdym rozmawiał i miasto po 8 latach cofnęło się do średniowiecza...myślenie nie boli i każdy ma oczy...

Drodzy mieszkańcy, po co te kłótnie. Żyjemy w demokratycznym państwie. Głosujemy 7 kwietnia, sami decydujemy ,kto według nas zasługuje na fotel burmistrza. Po co pisać te głupoty. Sami wiecie, że w sieci nie jesteście anonimowy. Jak potem spojrzycie, komuś w twarz. Nie znając sytuacji piszecie nie sprawdzone informacje. Latarowski, Bednarko, każdy z nich ma swojego wyborcę/

A może niech Pan Maciej Bednarko powie wszystkim ludziom że dostał poparcie na kandydowanie na burmistrza miasta Grajewo od struktur PIS

Wielka ustawka!!! i znowu podwyżki podatków

Latarowski jest chyba w PiS bo przecie lokalny poseł z Warszawy by go nie popierał gdyby był z PO. ?

A co Pisiorki boją się, że część ludzi pokaże 7 jak bardzo ich lubi. ?

W takiej metropolii jak Grajewo ważny jest człowiek a nie partia jeszcze to do was nie dotarło zamiast współpracy to darcie kotów na tym polega wasz lokalny patriotyzm

Ciężko dodać komentarz

Proszę wybierzcie mądrze, nie patrzcie że to kolega koleżanka, mam nadzieję, że chcemy prawdziwych, dobrych zmian. Proszę o dodanie.

Czy planowana jest jakakolwiek debata z udziałem wszystkich startujących na fotel Burmistrza? /takie wydarzenie w np. GCK w kinie w sobotę, gdy znaczna część mieszkańców mogłaby przyjść i posłuchać sensownej, kulturalnej, merytorycznej debaty.

No i na radnego powiatu też powinno być takie spotkanie. Bo jak widać jak nasi radni byli zaangażowani przez 5 lat to rece opadają. /. Dodawajcie opinię ludzi to nasze miasto. Dziękuję

Bardzo dobrze by było ale ciekawe czy odważą się podnieść rękawicę do debaty.

Mowa nienawisci i dalej nic czy o to chodzi w tym mieście ogarnijcie się

Proszę sprawdzić ilu radnych zabrało jakikolwiek głos w ciągu 5 lat. No chyba, że się bali PiSu.

PiSu się nie bali bo burmistrz przecież z poseł A.A. się wspierają

Oby nie p. Ciszewska bo dopiero zobaczycie co to są układy, /

Był pis a są same komisje po przekrętach...myślenie nie boli

Myślę, że przyszedł czas na Maćka, ewentualnie panią Basię.

Gdzie pan Maciek był do tej pory bo nie było słychać o nim?

Mieszkaniec Ty zacznij brać inne leki.

Bo obecny nigdzie go nie podawał. Nawet życzenia, banery na portalach szły bez niego , a uważam że powinni być razem./

Przekręty to dopiero przed nami

Ja, moja rodzina i wszyscy znajomi głosujemy na panią Ciszewską.

A moja rodzina odda głos na Pana Darka.

Niech ta pani zostanie w szkole. No chyba, że w szpitalu panią zatrudnia.

Do hej hop komisje to był program wyborczy bo na razie nie ma nic w zamian

Znacie tę piosenkę. Obiecanki cacanki kazdy z nas to dobrze zna....

A co to za zastępca co obecny ma go podawać na życzeniach itp.Co on pisać nie umie i mówić. Coś tu brzydko pachnie.To teraz da sobie radę jako burmistrz?

Czas pożegnać starych i wybrc nowych. Bednarko już był jako zastępca i wystarczy. Szkoda że więcej kandydatów nie ma z różnych branż.

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.