niedziela, 14 kwietnia 2024

Medycyna pracy

Robiłam badania okresowe w medycynie pracy w szpitalu Straszny bałagan. Lekarz przyjmuje tylko w środę i to tylko godzin. Ludzie stoją już od godz 7 rano i część ludzi dostanie się a część odejdzie z kwitkiem bo lekarz nie przyjmie. Skierowania wydawane są w głównej rejestracji. Panie wystawiają skierowania zupełnie nie na to co trzeba .Gdzie jest dyrekcja czemu nie reaguję. Pracodawcy wkurzają się. Pracownik biega ze skierowami bo są zle wstawione lub nie na to co trzeba .

Przecież w szpitalu jest osoba która koordynuje i zarządzaj ta kwestią i pobiera wynagrodzenie i profity za taki stan rzeczy.

Medycyna pracy funkcjonuje tak jak cały szpital.
Ludzie nie mają czasu na czekanie w długich kolejkach.
Pracodawcy odejdą od medycyny pracy szpitalnej bo u konkurencji wszystko bez problemu ,a w szpitalu w tym roku co się wyprawia woła o pomstę do nieba. Czy ktoś myśli o pacjencie?

Nie miej pretensji do rejestracji to wymysł dyrekcji.Tam że wszystkim se nie dadzą. Proszę o dodanie.

Tam kuleje nie tylko rejestracja, ale cały system. To kpina a nie dyrekcja i jej poplecznicy. Nawet kadry i place nie znają się na przepisach.

Do Obywatel. Nie pisz głupot! Też niedawno dostałam skierowanie do medycyny pracy w szpitalu i było wszystko w porządku!

Administracja rozbudowana, może co do skierowań niech to robi ktoś z administracji I będzie w gabinecie .W rejestracji kolejka duża. Dlaczego personel z doskoku musi załatwiać jeszcze i medycynę pracy. Glupi pomysł i są takie kwiatki potem.

Ten Szpital powinien być dawno zamknięty! Rejestracja cała do wymiany ,lekarze...itd.

Byłem na badaniach z medycyny pracy kpina co tam się dzieje. Kiedyś codziennie siedziała pani tam i dawalwala skierowanie na badanie a teraz główna rejestracja .Dostałem na sprometie zrobiłem badanie a lekarka wyśmiała się skoro pn nie jet piekarze to poco spronetia a jestem hydraulikiem. Do Ewelina .Proszę pani a kiedy pani robiła te badania bo ja tydzień temu..

Trzeba było oszczędności robić kosztem administracji.Ale jaki rozum takie zarządzanie.

To prawda sodoma z gomorą Przysłowie mówi : ryba od głowy się psuje

Ludzie proszę się zgłaszać do Meducusa tam nie ma problemu.

Zróbcie więcej koordynatorów,wtedy pogrążycie cały szpital.

Czy pracując w szpitalu mogę zrobić badania gdzis indziej np Medicus?

Dziwna sprawa ,dlaczego tak nagle wszystko runęło ?
Może przeanalizujcie i znajdziecie gdzie tkwi problem.

/ Pani doktor z medycyny pracy wystawia tylko oświadczenia i do tego potrzebuje asystentki haha a ta ów asystentka odsyła wszystkich do rejestracji (obowiązkiem lekarza z medycyny pracy jest wystawienie skierowanie na badania!!!!!!)

Agata ,niestety nie,a pewnie byłoby dużo szybciej:)

Polecam w Medicusie, bez problemu w ciągu jednego podejścia załatwiony, podstawowe badania na miejscu w jednym gabinecie, szpitalna medycyna to dramat...

Faktycznie, byłam, widziałam, słyszałam i odczułam burdel na własnej skórze. Czeka tłum ludzi w kolejce, często i gęsto nie mogą ,,załatwić" się na jednej wizycie bo panie w rejestracji albo źle wystawiają skierowania na badania abo nie to co trzeba albo nie wystawiają wszystkiego co trzeba. Kto to słyszał żeby Medycyna Pracy była czynna raz w tygodniu/

Pani dr nie wystawia oświadczeń ! Bo niby jakie?
Pani dr wystawia orzeczenia.
Przyjmuje 1 dzień w tygodniu i bez asystentki przyjęłaby dużo mniej pacjentów.Tak ,więc śmiać się może osoba która nie ma o tym pojęcia.

Asystentka odsyła do rejestracji bo taka informacja podana jest na drzwiach,że w tygodniu pacjenci mają zgłaszać się po skierowania na badania do rejestracji ogólnej kiedy Medycyna Pracy nie jest czynna. W środy widziałam,że ludzie dostawali skierowania w Medycynie Pracy i te Panie nie odsyłały nikogo do rejestracji ogólnej. To,że jest w szpitalu pierdolnik to wina ,, góry"

Jak pięknie piszę się tylko obserwując z boku, nic nie dzieje się bez przyczyny, żeby się wypowiadać trzeba tam przebywać non stop. To nie wina pracowników a zarządzających. Panie w Medycynie pracy są bardzo przyjemne na to wszystko co tam się dzieje...

Do rozwiązywania problemów potrzebna jest inteligencja, kompetencje i umiejętności a nie znajomości.

Nawet lek medycyny pracy nie chce tu pracować na pełen etat. Trzeba będzie prywatnie robić badania. Szybko I sprawnie. Czy ci którzy zarządzają szpitalem mają pojęcie o pracy? Czy tylko dla kasy pracują.

WYRUŻNIENIE DLA SZPITALA ,/WYRÓŻNIENIE?

Jeszcze wam się nie znudziło to szczekanie zdrowia życzę

Uważasz za szczekanie?!
Oczywiście,pacjent nie ma głosu!
Niestety taka jest mentalność PiSu .

A ja tam nie wiem o co osobie chodzi. Ostatnio byłem w medycynie pracy w szpitalu - trochę poczekałem i wszystko otrzymałem bez problemu.

Dlaczego na forum o Medykusie nikt nie napisze czy nie znudziło wam się szczekanie?
Sami sobie odpowiedzcie, odpowiedź jest tylko jedna.

Dlaczego nie dodajecie wszystkich wpisów, o co wam chodzi, to nasz opinia ludzi GRAJEWA.

Czytając na forum to co się dzieje w szpitalu to szok. Radni powiatu zajmijcie się tematem Szpitala przed wyborami, bo to wstyd na tle innych miast. Zarządzanie w Ochronie Zdrowia kuleje.

gratulacje dla Pani dyrektor szpitala za medal za 25 lecie powiatów niebywały wyczyn w tak młodym wieku

Tyle osób przepracowało w tym szpitalu 40 lat i nie dostało żadnego podziękowania , a tu 2 lata i taki sukces gratulacje

Te medale to pis sam sobie daje ,to co one warte?
Ja bym czegoś takiego nie przyjęła.

Wstyd dla szpitala,2 lata pracy ,bałagan w szpitalu ,osoba która wpatrzona w administrację ,nie szanuje pozostałego personelu,zawsze nie ma dla niego czasu.Szkoda ,że nie wyróżniono osób, które naprawdę na to zasłużyli.

Ten co wymyślił ,że pacjenci z medycyny pracy mają czekać w kolejce powinien zostać zwolniony.
To ewidentne działanie na szkodę szpitala.
Wszyscy odejdą bo pracodawca nie pozwoli sobie ,żeby pracownik kilka dni robił badania.Konkurencja się cieszy z takich decyzji.

Ten co wymyślił taki a nie inny system. Dostaje nagrody. Najwyraźniej nie znają przepisów, które mówią jasno, że bez zaświadczenia z medycyny nie możesz podjąć pracy.

Cała administracja w tym zakładzie powinna być wymieniona.

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.