niedziela, 26 maja 2024

Radni. Starym wyjadaczom dziękujemy!

Drodzy mieszkańcy Grajewa. Żyjemy w małej ojczyźnie. Nie głosujmy na partię- głosujmy na człowieka. Rozważmy kto jakim jest człowiekiem! Może tym, co już byli czas ze sceny zejść, szczególnie , że niektórym stołki poprzyrastały przez kilka kadencji na stanowisku radnej, radnego. Niektórzy ubiegają się o "reelekcję " sprawując urząd radnej/ radnego po 20/ kilkanaście lat. Czas im ze sceny zejść, zwłaszcza, że patrząc w metryczkę są przed lub po siedemdziesiątce. Dajmy szansę nowym, pełnym energii, pomysłów- również z rozwagą! Takim, którzy nie kłamią, takim, którzy przed wyborami nie zmienili przynależności na" bezpartyjny". Ludzie chcą w Grajewie dużych zakładów pracy! Na chwilowe zadłużenie "starzy" radni nie są otwarci. Pokazali już co potrafią. Głosujmy na nowe, dojrzałe osoby, które nie boją się wyzwań.

Wrócił temat fałszowania dokumentów przez kandydatkę do Rady Miasta przy przyzwoleniu jej przełożonego kandydata do Rady Powiatu. Czy wyborcy nie powinni o tym wiedzieć? Czy takich ludzi chcemy w radach?

A ilu takich jest w samym szpitalu. Czas do domku.

Ja też jestem za wyborem takich ludzi ,którzy cos zrobili i chcą zrobic. Babciom i dziadkom w wieku już po emerytarnym ,którzy pozałatwiali sobie pracę już może czas oddać stołki młodym którzy wykonuja za nich pracę. Znam taka radna za którą pracę wykonuja inni,a ona to papieroska, to sesja, lub inne swoje sprawy w godzinach pracy ale dietę i wynagrodzenie za pracę pobiera. Nie chcę też ludzi młodych bez konkretnej wiedzy tylko z hasłem "my im pokażemy ".To będą trudne wybory.

Też jestem za tym aby zmienić starszą gwardię na młodych ludzi którzy zaczną coś robić dla naszego miasta.

Skoro unia chce nam nakazać ugorowanie ziemi rolnej, to idąc tym tropem po jaka ch..rę tylu radnych w gminie czy powiecie. Wyślijmy ich na ugór, niech leżą odłogiem, w zupełności wystarczy trzech czy czterech.

Przede wszystkim to trzeba przegonić tą geriatrię pisowska!

My starzy wyborcy, głosujemy na ,,starych " już są dorobieni trochę, a młodzi?
Niech mieszają w swoich garach.
Wydrukować plakat i proszę o głos, a proszę sobie.

Popieram i dodam że wybierzmy radnych którzy coś w życiu zawodowym osiągnęli a nie idą żeby się nachapac

Zdecydowanie jestem za .
Jak widzę lekarza , rehabilitanta ,czy panią z administracji to zastanawiam się co oni chcą nam zaoferować? Zdecydowanie nie wiecie kiedy ze sceny zejść.

a ja mam zamiar głosować na sprawdzonego radnego, który nie boi się odezwać na sesji, co z tego, że będą młodzi radni skoro nie będą się odzywać i nie będą mieć o niczym pojęcia, potrzebna jest wiedza i doświadczenie, którego 18latek na pewno nie zdobył. Młodzi powinni się pokazywać tak samo jak starsi i pokazać że coś potrafią ichcą zmienić

Trzeba wybierać ludzi, którzy coś osiągnęli (nie w administracji publicznej) i coś sobą reprezentują. Same hasła to głównie kiełbasa, która w większości nie jest w ich kompetencjach ale dobrze brzmi...

Brawo, młodzi ludzie będą zamieszkiwać Grajewo przez lata, mlodzi znają problemy tego miasta, starzy będą się starać o ścieżki rowerowe, place zabaw? Po co im to. Swoje już pokazali, czas ustąpić miejsce młodym!!!!

Tobie juznie wiele do szcześcia potrzeba, czego oczekujesz na stare lata ? a pomyslales o swoich dzieciach wnukach ? chyba myslisz o swojej du...e tylko od lat.

Czas pożegnać pisiorów

Nic ci nie mogą zaofiarować.Im tylko zależy na diecie i chcą być ważni. Przeciez nie jest tajemnica ,że jak sesja to idą sobie i nie biorą urlopu,tacy ważni.

Jeśli wszyscy chcemy zmiany. To zróbmy to 7.04 żeby nie było tak jak dotychczas CALY POWIAT DO WYMIANY CO DO JEDNEGO.

Prawda absolutna! Radnym powiatowym dziękujemy! Dość układów, układzików. Cała rada do wymiany!

Nie głosować na pisowcow Widzimy co zrobili w szpitalu szkolle nr 3 i innych instytucjach im podległych .

Co zrobili? nic nie wiem...

A ja zagłosuję na PiS, bo mam do tego prawo, ty nie będziesz dyktować kto jak ma głosować!

Dosyć polityki w samorządzie.
Pamiętam hasła kandydata teraz bezpartyjnego z poprzednich wyborów "Dajemy radę w rządzie damy radę w samorządzie" a teraz jego hasło na ulotce "samorząd bez polityki i polityków" chyba trzeba spełnić prośbę tego pana.

Do Xyz123 oczywiście, że wyborcy mają prawo wiedzieć o takich rzeczach, dość państwa w państwie , czas odkryć karty.....

Starzy radni w kamasze,młodzi niech przyjmą inicjatywę, nie mają jeszcze tyle zawiści i chytrosci.

glosowac na ludzi ktorzy nie sa sterowani przez wladze kosciola bo ta instytucja jest hamulcem rozwoju miasta

Młodzi nie maja tez szacunku do nikogo i niczego

I tu się zgodzę a z tego co widać część z PiSu Grajewskiego tylko kościół I foteczki. To są kłamcy. Biegają teraz z kwiatkami I wątkami w domu seniora. Był zakłamany I jest zakłamany.

Ci nasi radni powiatowi. Z miła chęcią pożegnam każdego z Was za te wasze pomoce za to jak ludziom umiecie pomóc. Pisać dalej.?

Cała Polska pozbywa się PISu, czas i w tej małej mieścinie zrobić porządki.

Wszyscy uciekają z tonącego okrętu. Bohaterowie. Gdy rządził PiS dumnie prężyli pierś chwaląc się przynależnością, robiąc zdjęcia, ściskając dłonie ważnych dygnitarzy. Teraz zapomnieli, albo inaczej, kalkulacja wyborcza im podpowiada, że lepiej zostać farbowanym lisem. Nie dajcie się oszukać. Nie można takim ludziom ufać. Wybitny tego przykład mamy w powiecie i Gminie. Internet nie zapomina, my pamiętamy.

Wątek dotyczył aby nie rozważać partii, a skupiać się na kandydatach. To nie ważne kto skąd , ważne jakim jest człowiekiem i czy w ogóle ....

To prawda był tyle lat i nic nie zrobił, a teraz chodzi od domu do domu i prosi. Wstydu nie ma

Właśnie starzy samorządowcy do domu i jednym z takich jest Pan Starosta ile czasu można tak skakać po stołkach i swoje plakaty wieszac na ogrodzeniu kościoła?

Ja tam głosuje na kandydatów konfederacji

Wow, ujawnił się czwarty kandydat na burmistrza. Wreszcie będę miała na kogo zaglosować.

Kaska Ty chcesz na kogoś glosowac kto nie mieszkaja na stałe w Grajewie . Ty weź sie zastanów. Nie oddam głosu na tego Pana. Cała rodzina w urzędzie to by się dzialo dopiero w naszym mieście.

Naprawdę nie mają wstydu. Chodzą od domu do domu. Chciałoby się powiedzieć "cukierek albo psikus". Przeszkadzają w życiu rodziny, zaburzają spokój. W ciągu tygodnia to chyba że 4 szok. Co za zwyczaje, na takiego to na pewno nie zagłosuję, wstydu nie mają.

Jaki sen jest głosować na tych co rodziny mają w budżetówce. Nie odezwą się na radzie miasta bo boją się o konsekwencje dla członków swych rodzin. Tylko przyklaskiwać, przecinać wstęgi i wręczać kwiaty mogą.

Lalka - nikt ci na siłę się nie wprasza. Ci których odprawiłam to ludzie kulturalni. Wystarczy powiedzieć "nie" - przepraszają i idą dalej. W czym ty widzisz ten wstyd? Jak dla ciebie wstydem są kontakty międzyludzkie to siedź na tym swoim FB czy innym Insta aż całkiem zdziczejesz.

Niektórzy się wstydzą,bo przez dwie kadencję nic nie zrobili to tylko nocą do skrzynki ulotki wrzuca

Głosujcie byle nie na PiS! W kościele się modlą, mało krzyżem nie leżą,a po mszy wymyślają i zieją nienawiścią.

Nikt tak nie zieje nienawiścią jak PO czy Lewica. Ja głosuje tylko na osoby z PiSu. Pis pokazał co potrafi i działa dla dobra ludzi.

No tak szczególnie Guru PIS jest święty .

Młodzi parodia. Czytałam na ulotce kandydata, okręg 13 lu 14 jakie ma plany. Napisał, ze bedzie budował chodniki i drogi. Gdzie, jak wszedzie w tych okregach sa chodniki i drogi. Wspomniał o parkingach, tylko gdzie jak wszedzie są. Młody, ty idz do Urzedu Stanu Cywilnego a nie do Rady Miasta.

Pani radna z osiedla parkowa dostaje czerwoną kartkę. Dlaczego pozwoliła pani na organizację SHOW TRUCK. Zdemolowali Park Wolności, zryli trawniki. To od tego sa najstarsze parki w mieście. Ludzie przejzyjcie na oczy. Chwali sie i biega a nie potrafiła przez 4 kadencje zrobić chodnika na Wierzbowej

Wow? To sobie głosuj na brata

Jeden z kandydatów deklaruje się, ze będzie niedługo zołnierzem. JAK CHCESZ udzielać sie w Radzie. Każdy dowódca wyleje cię na zbity pysk. Albo żołnierz albo radny. Czasami trzeba spotykać sie w radzie, komisji dwa lub trzy razy w tygodniu i co. Weżmiesz wolne na szkoleniu, poligonie. POMYŚL, MYŚLENIE NIE BOLI.

Najlepszymi kandydaci to ci na ostatnich miejsca na listach. Osoby najmniej polityczni.

Marceli masz rację i na te osoby ostatnie głosujmy to nie jest stratą glosu.

Do rady miasta są okręgi jednomandatowe. Z każdego komitetu jest po jednym kandydacie. Nie ma ostatnich miejsc na listach.

Czy widzieliście jak lansują się pod szpitalem .Czy oni cokolwiek zrobili przez te kadencję,kto chce wierzy ,a kto zna prawdę nie uwierzy

Idąc przy szpitalu zauważyłem baner pan starosty,czy tylko jemu można było tam zawiesic baner? O co chodzi może mi ktoś wytłumaczy?Szpital to nie jest jego prywatny folwark.Dodacbpoprosze.

Pewnie szpital promuje tych, którzy najwięcej dla niego zrobili.

Ten co chce zostać żołnierzem to ma tam zająć się kulturą i kinematografią. Będzie wyświetlał filmy... a szczególnie te co sam nakręcił i i gra tam główną rolę.

Mam swoje lata ale będę za młodymi bo w nich energia i chęć dzialania

Chodzę codziennie do szpitala tam będzie lokal wyborczy dla pacjentów.na parapetach porozkładane ulotki jednego z.pracownikow szpitala,a dzisiaj czyli w piątek w miejscu gdzie zawsze jest komisją jeden pan na drzwiach powiesił swój plakat.Co o tym sądzicie?Chyba tak nie można?

Widziałam ten desperacki plakat.Dziwie się, że ktoś inteligentny w lokalu wyborczym w ostatnim dniu wiesza swój plakat. Ktoś musi posprzątać te ulotki z parapetów.

Oby tylko platfusów i lewaków się pozbyć.

I co wybraliście prawie tych samych,ja zmian nie widzę.Mam nadzieję,że chociaż starostę wybierzecie innego.

Do mieszkanko Ci sami wybiorą tego samego starostę

Teraz ta kandydatka będzie Przewodniczącą Rady Miasta Grajewo Gratuluje mieszkańcom okręgu numer 1.

Przypomnimy niektórym radnym jak oszukiwali miasto nie płacąc miastu za śmieci, za zameldowane u siebie osoby. Będzie co słuchać. Najpierw materiały otrzymaja media. Zdziwicie się bardzo na kogo głosowaliscie.

Ktoś, kiedyś powiedział w odpowiedzi pani radnej z 1. Pani jest niedouczona.

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.