poniedziałek, 26 lutego 2024

Rajgród

Przejeżdżając (wieczorem) przez miejscowości gminy Rajgród w każdej były wyłączone latarnie tylko w miejscowości Kosiły świeciły wszystkie lampy czy ta miejscowość ma jakieś specjalne przywileje ?

Jooo. Wyznaczają trasę do Dworu Kosiły. Tam jest cała baza firmy wiatrakowej, która powstała w okolicy. A i możliwe, że mają połączenie bezpośrednie z wiatraków. Powstają farmy wiatrowe i fotowoltaiczne, a mamy siedzieć po ciemku. To będzie, nie tak coś z tym.

Bo pod latarnią najciemniej.

W innych miejscowościach świecą

Wszedzie pała sie światła na wsiach tylko Woznawies jest ciemna ,co nasze władze maja zamiar zrobić "albo oszczędzamy prąd wszedzie albo tylko wybrańcy władz rajgrodzkich,,Przykre ale prawdziwe .

O jo joj!!!Lampy się nie palą!!Jak żyć????

Od czwartku palą się i w Woźnejwsi,w końcu

W Kozłówce się nie palą

Ludzie czego się czepiacie? Przecież gmina Rajgród wzięła dofinansowanie na wymianę latarni na ledowe! Powinny być nowe, niezawodne i przede wszystkim energooszczędne. Dofinansowanie dotyczyło gminy, powtarzam całej gminy, więc czyżby nie wymienili???

Jeszcze palą się wszędzie ale w drodze oszczędności mają się palić od godz 16 do godz 20 .
W innych gminach już dawno wyłączane są lampy uliczne .

We wiosce Rajgród ukradli baterie i je ciemnica jak w....

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.