niedziela, 14 kwietnia 2024

Kandydaci na burmistrza ?

Według tzw. ulicy już wszystko jasne. Kandydaci na Burmistrza to: Latarowski, Fajfer, Bednarko, Zalewski, Ciszewska , Formejster... Jakieś uwagi ?

Jestem za P Latarowskim. Reszta niech zostanie tam gdzie dotychczas

No i pytanie?- Jak Państwo oceniacie tych kandydatów na Burmistrza naszego miasta. Proszę o wypowiedź, bo temat jest ciekawy .

No to teraz będzie wesoło. Ktoś nie trzyma ciśnienia. Niech uważa bo żyłka pęknie i do wyborów nie dojedzie.

A ja słyszałam że ciszewska ma być zastępcą u fajfera.

Jest taki jeden co biega i wszystkim opowiada że wszędzie ma swoich ludzi i wszystko wie. /

Oprócz obecnego burmistrza pozostałe kandydatury bardzo kiepskie.

Tak się zastanawiam ze są ciekawi ludzie a nikt ich nie dostrzega i ci ludzie spełniają się ale nie w Grajewie . Wicewojewoda, Prezes Banku, Prezes znane spółki S. A tych ludzi już straciło Grajewo a szkoda.

Nie pytaj nikogo o ocenę i nie wywołuj lawiny komentarzy i nienawiści.Każdy człowiek ma swój rozum i nie polega na opinii innych.Bedzie kampania,idź na spotkania i będziesz wiadziala kto wg ciebie najlepszy. Zycze mądrego wyboru.

Czekam na prezentację sylwetek. Niech podadzą jakie mają kwalifikacje do kierowania miastem, wykształcenie, doświadczenie, pomysły na swoją kadencję (bez wymyślania cudów tylko konkrety z podawaniem źródła finansowania, pomysły na problemy finansowe miasta). Od razu okaże się że kierowanie miastem to nie fikołki na wf, czy prywatna działalność a tym bardziej służba mundurowa, albo wiedza quazi prawnicza. Oprócz "bywania" to chyba trzeba mieć wiedzę administracyjną, ekonomiczną, umieć kierować ludźmi, motywować bez narzędzi finansowych (bo budżetówka za chwilę będzie cała na płacy minimalnej). Ja chcę posłuchać co ci kamdydaci mają do powiedzenia, niech mnie merytorycznie przekonają, bez wodolejstwa i obietnic bez pokrycia

Pan Latarowski najlepszy!

Łatwo się rządzi gdy była łatwa kasa z czeków z kartonu od rządu PIS który właściwie głównie dawał kasę na inwestycje tam gdzie mieli posłów czyli swoim .... teraz w kolejnej kadencji jeżeli obecny burmistrz wygra będzie sprawdzam jak umie działać bez dopalaczy z PiS u...

Napoleon zmień rejony miasta bo bzdury piszesz, i jeszcze ten stronniczy portal to powiela

Czas teraz na kobietę

Dla kandydatów sympatyzującymi z partią PIS dziękuję .
Pan Latarowsku zrobił swoje , dużo zrobił. Ale trzeba nowego spojrzenia

Tylko Pan Latarowski, Grajewo przez te kilka lat zmieniło się nie do poznania. To inne Miasto, dużo nowych dróg, nowe osiedla bloków i domków jednorodzinnych, piękne parki. Przyda się jeszcze remont ul. Konstytucji 3 maja, ale wierzę, że zrobi to w nowej kadencji. Pozdrawiam serdecznie.

Tylko Latara, niech dalej robi tyle dobrego dla Grajewa co zrobił do tej pory. Trzymam kciuki.

Tylko nie MB.......

Też jestem za Panem Darkiem Latarowskim, konkretny facet. Konkretne działania, które widać.

Serio? Z czym oni startują do ludzi?! Mamy dobrego burmistrza, niech zostanie dalej.

Ja obecnego burmistrza oceniam bardzo dobrze. Bardzo ciężko pracuje dla dobra tego miasta. I najważniejsze, to widać. Inni kandydaci, żal...

Kandydatów, poza aktualnym burmistrzem oceniam bardzo słabo.

Tylko Latarowski. /Co niektórzy nie przeszli na radnych, a burmistrzem chcieliby być...

Ja i moja rodzina głosuje na jedynego rozsądnego Dariusza latarowskiego

Trzymam kciuki za P. Latarowskiego ,właściwy człowiek na właściwym miejscu. Spójrzmy na całe nasze miasteczko-oko cieszą wszelkie zmiany. Dużo zieleni, park Solidarności to strzał w "10",miejsce, w ktorym o każdej porze roku jest pięknie. GRATULUJĘ!!!!!

Potrzeba nam nowej krwi, chyba najbardziej widzę tu P. Pawła. Człowiek ktory potrafi i załatwić i się postawić a nie przyklaskiwać

Ciekawe spostrzeżenie Grajewianki, znam więcej, a z tych przedstawionych jedna druga nieakceptowalna

Pierwszy kandydat jest znany, a kim są pozostali i co zrobili dla miasta do tej pory?

Panu Latarowskiemu to podziekujemy. Czas na zmiany,Pani Ciszewska jest kobieta odpowiednia na to stanowisko. Kobiety gora.

Latara to najlepszy burmistrz. Wszystko się rozwinęło, wypieknialo. Jest bardzo odważny i ma bardzo profesjonalną ekipę. Prędzej czy później dopnie swego i to mi się podoba. On musi zostać bo nikt tego co on nie osiągnie

Niestety żaden.Dosc nauczycieli,chyba ,że pani może zajęłaby się bezpieczeństwem i porządkiem w Grajewie.

Latarowski i Bednarko to ściema panowie współpracują i udają konflikt tylko głupek się nabierze próbują żeby to wyglądało realistycznie ale to naczynia połączone symbioza

Czyli na wschodzie bez zmian. Wszyscy jeden sort.

Będę oceniał jak już wystartują oficjalnie.
Przydałby się ktoś nie skażony władzą i nie nauczyciel bo to już było.

Latoroskiemu już podziękujemy. Co miał zrobić to zrobił. Ulice do działek oświetlił jak pas startowy . A główne drogi szczególnie Ełcka to porażka.

Tak duża liczba kontrkandydatów to chyba niezbyt dobra ocena obecnego włodarza

Kandydat na stanowisko burmistrza powinien być człowiekiem bez skazy, wzorcem postępowania, szanujący wszystkich o różnych poglądach mieszkańców. Niestety w naszym kraju o takiego jest bardzo trudno. Sposób zachowania społeczeństwa jest nadzwyczaj prymitywny. Przepraszam za uogólnienie. Z każdego człowieka na świeczniku szybko robi się "gorszego sorta", "zdrajcę" "złodzieja". A jak nie ma do czego przyczepić się to spreparują, fałszywie oskarżą, wymyślą, nawet aresztują. Są też ofiary śmiertelne tych inwigilacji i szczucia. A na koniec winni tych niegodziwych zachowań są "jak kryształ". Po aferze watergate w USA (podsłuchiwanie przeciwników politycznych) stanowisko stracił prezydent Nixon. Kilka lat temu pani minister sportu w Szwecji zapłaciła służbową kartą za prywatny przejazd komunikacją miejską, na trzeci dzień nie była ministrem. A u nas jak jest? .... smutna rzeczywistość wykorzystująca chrześcijaństwo do niecnych, prymitywnych celów. Pewnie tego i tak cenzura nie opublikuje.

Tylko nie Ciszewski i Fojmejster

Ja widzę tylko jednego kandydata na burmistrza- Latarowski. Zrobił dla Grajewa bardzo dużo. Wystarczy pospacerować po mieście.

A ja słyszałem że ma startować na burmistrza grajewa obecny burmistrz Szczuczyna jak myślicie miał by szanse?

Te wszystkie wymienione nazwiska nie przemawiają za mną , ale ruszy kampania więc fajnie by było żeby chociażby tu na e-grajewo zestawiono program wszystkich kandydatów (realny ) bo propaganda leci w tv , albo zrobić coś na deseń Ala debaty w urzędzie miasta , przejrzyście klarownie

A pan Formejster nie startuje na komendanta. Mają być zmiany.

Formejstr z " trzeciej drogi i PSL". Kandydat z PIS-u jeszcze trzymany w ciemnym pokoiku.

Tylko i wyłącznie Dariusz Latarowski!

Weźcie nie żartujecie tym Razem,gdzie on się nadaje na burmistrza, nie ta liga!

Ale oni juz byli .Ciagle ci sami kandydaci. Moze czas na jakis nowych ludzi w tym mieście.

Nikt z obecnej władzy nie zasługuje na głos, za to że udostępnili spis wyborczy prywatnej spółce. Co to za władza samorządowa, która aby przypodobać się władzy centralnej, łamie prawo i udostępnia dane wspólnoty o którą mają dbać.

Szkoda tylko że Grajewo wygląda jak Zakopane całe śniegiem za******.

Czy ktoś widział rozliczenie finansowe jarmarku sp2? Jaki był w tym roku cel zbiórki?

Oczywiście, że Pan Darek powinien pozostać Burmistrzem

Bez dwóch zdań Dariusz Latarowski najlepszym kandydatem na burmistrz.

I nie Latarowski. Już wystarczy jego rządów.

Tylko nie p.Ciszewska i p. Formejster. Proszę o poprawną pisownię nazwisk.

Ostatnia kadencja i latarowski reszta nie ma szans

Moim zdaniem najlepszym kandydatem jest Pan Maciej Bednarko. Prawnik, kontaktowy, uprzejmy, przede wszystkim dobry człowiek.

Może Pani Ciszewska zabierze ze sobá swoje koleżanki do urzędu i będzie można normalnie pracować.

Dość nauczycieli na burmistrzów i radnych rady miasta. Zobaczcie jak nauczyciele łatają swoje wyjścia na komisje i sesje. Niech ktoś mądry sprawdzi, kto ich zastępuje na planowych zajęciach. Lekcje w zastępstwie odbywane są na odwal. Łączone są klasy na wychowaniu fizycznym, gdzie i tak jest dużo uczniów. Ciekawe, kto zastępuje nauczycieli z języka polskiego.

No i jeszcze jedno. Burmistrz powinien być przedsiębiorczy, powinien potrafić zdobywać kasę dla miasta. Nie powinien być politykiem, a gospodarzem miasta.

Lepiej dla Grajewa, żeby Bednarko nie startował./

Tylko nie ciszewska. Wystarczy że swoje córeczki obsadza na stanowiskach w szkole. Nie potrzebujemy tego w urzędzie.

Tylko pan Dariusz Latarowski na burmistrza .

By się przydał taki, co załatwi nowe firmy i będą nowe miejsca pracy, co z tych dróg, parków jak nie będzie nikt tutaj mieszkał ze względu na niedobór pracy.

Zmiany w samorządzie potrzebne, dwie kadencje wystarczą, czas przekazać władzę innej osobie, która zachowa ciągłość zamierzonych zadań w naszym mieście; wybór na stanowiska radnych, jak i burmistrza musi być wyważony.

Te, Kukułka, ale co Burmistrz Grajewa ma do ulicy Ełckiej? To droga krajowa, własność państwa, nie miasta. Nie może ktoś wejść na nie swoje i robić po swojemu choćby chciał. Tak jak Ty nie wejdziesz i nie urządzisz sąsiadowi jego podwórka, czyli jego własności po swojemu, tak samo burmistrz nie może robić nic z oświetleniem na ulicy, która nie jest jego. Do GDDKIA w Białymstoku ślij żale.

/ Zgodzę się, że kandydatem powinna być jakaś osoba spoza tego środowiska (wszyscy są spaleni)

Ja też bym chętnie to rozliczenie zobaczył. Jak procentowo wyglądała wpłata na chore dziecko w stoaunku do... innych wydatków.

Ludzie ruszcie głową, może potrzebny ktoś, nowy, swiezy , boze dlaczego jesteście tacy bierni ,/

A może warto potwierdzić cokolwiek i dopiero pisać posty oraz teksty. Nie wszystkie osoby są publiczne.

Fajnie przyjść na gotowe i pochwalić się nie swoim tylko cudzym. Sukces ma wielu ojców. To Latarowski zaczął więc niech doprowadzi do końca. Sprawdza się zrobił dużo dla naszego miasta.

Bednarko tyle lat siedział, chował się za plecami, a teraz chce przypisać sobie cudze zasługi. Nie ładnie p. Maćku.

Pani Ciszewska to nie na burmistrza. Tam trzeba trochę ekonomii, a nie system nakazujący i myśli, że się zrobi. Rodzice mają dość tych zbiórek i zabaw. A gdzie nauka?

Oświetlenie już jest wymienione w Mieście i jest ciemniej niż było przed wymianą.

Żeby nie wymieniono to by wtedy było ciemno, trzeba by było wyłączać, ceny prądu były rząd podniósł. Inne miasta musiały wyłączać więc nie narzekajmy.

A co ulica mówi o kandydatach na starostę ?

Grajewo upada.Te parki zrobione ,ale trzeba o nie dbać.Niestety z tym problem.Nikt nie pielil łąk kwietnych, nikt nie dba o male drzewka.Park Wolności, alejki zrobione na połowie,reszta błoto.Brak bezpieczeństwa w parkach.Ciemne główne ulice.Zadbano tylko o rozwój miasta w jednym kierunku.Najstarsze osiedla nadal bez chodników.Za dużo sklepów z alkoholem.Zlikwidowano poczekalnię autobusową. Przykładem dbania o czystość może być ulica wiodąca do UM.Jest brudno,zielsko i jak robi się w Grajewie pustostany.Bardzo proszę o dodanie komentarza.Miasto potrzebuje naprawdę dobrego gospodarza.

Co z tych parków, dróg i bloków jak pracy nie ma. Miasto emerytów i rencistów.

DO RODZIC. Rozliczenie szkoły podstawowej nr 2 bylo. Prosze zajrzeć na e-Grajewo ,jest wszystko wyjasnione, cel zbiórki tez.

Podsumujmy , czlowiek bez skazy,nowy , ma znac sie na wszystkim , zalatwic nowe zaklady pracy, rozwiazac problemy finansowe miasta ,nie wstawiac znajomych na stanowiska, nie nauczyciel,nie przedsiebiorca, nie z PISu, nie policjant, nie prawnik ,ma nie skladac obietnic bez pokrycia, z wyksztalceniem i doswiadczeniem. Mam wrazenie ,ze oczekujecie cudów , wiec moze Bóg ....ale w sumie tez odpada ,bo on lubi nauczac . Oczywiscie ironizuje , bo nawet jesli taka osoba istnieje to juz dawno z Grajewa wyjechala i robi kariere w duzym miescie. Nie ma szans ,zeby ktos Wam wszystkim dogodzil i sprostal Waszym oczekiwaniom .Zejdzcie na ziemie , jestesmy malym miasteczkiem z malymi mozliwosciami , nie szukajcie cudotwórcy .....

Zanim ktoś w Ciszewska rzuci kamieniem niech popatrzy ile sam robi dla szkoły a ile ona łatwo krytykować z ukrycia niż coś zrobić dla innych

To jest wybór typu: myć ręce, czy myć nogi ?

Do Grajewianki. Parki są potrzebne. Jest gdzie latem spokojnie wyjść, spędzić wolny czas. Jak nie chcesz to nie chodź. To właśnie Latarowski uporządkował tereny parków i nie tylko. To jest gospodarz.

Wszystko jest potrzebne i parki ,i chodniki i miejsca pracy ,problem w tym ze przez wiele ,wiele lat nie robiono nic .Nadrabianie tamtych straconych lat to zmudny i dlugi proces , bo na wszystko potrzebne sa pieniadze , a te pieniadze trzeba wydrzeć od panstwa , z Unii itd . Chcemy ,zeby byly parki i zeby ktos o nie dbal ,ale pamietajcie , ze na to tez potrzebne sa pieniadze .Chcemy ,zeby wszedzie byly nowe chodniki , dobre oswietlenie , nowe drogi , nowe miejsca pracy .... bardzo duzo rzeczy chcemy ....rozwiazaniem wszystkich problemow sa pieniadze , a moze bardziej umiejetnosc zdobycia pieniedzy dla miasta .

Bednarko! Lux chłop. Kocha Grajewo i dla człowieka zawsze jest człowiekiem, kto miał z nim kiedykolwiek styczność ten wie.
Szkoda tylko, ze obecna władza blokuje takich ?ludzkich ludzi?

Gospodarz zatrzymuje firmy w mieście. Zobaczcie ile firm przeniosło się do Szczuczyna. Miejsca pracy to podstawa , a nie park.

Jaki gospodarz nie zwraca uwagi co się dzieje w mieście.Popatrzcie na nasze chodniki dzisiaj przejść nie można,jedna wąska scieszka przy głównych ulicach.Dobry gospodarz dba i nadzoruje co dzieje się i jak wygląda miasto.

Jakie firmy przeniosły się z Grajewa do Szczuczyna ?

Tylko nie Pani Cizewska ,bo pozamyka wszystkie place zabaw pod klucz tak jak ten szkolny.

Bednarko jest za miękki na burmistrza. /

Ale to bardzo dobrze ,ze zamyka . Dzieki temu wieczorami nie przesiadują tam dzieci starsze , które bardzo szybko sprawiłyby, ze plac zabaw byłby do wymiany. Nie wchodza tam tez bezdomne pieski i nie zalatwiaja swoich potrzeb.

Ludzie, my nie wybieramy "swojego chłopa", ani rozrywkowej osoby co lubi poprzebierać się i pofikać z dziećmi, ani tym bardziej zagubionych przedsiębiorców mini firemek, tylko człowieka, który zarządza ponad 100 mln budżetem, zarządza kilkuset osobami (bo polityka kadrowa jednostek pośrednio od niego zależy), nadzoruje wielomilionowe inwestycje, sprawuje nadzór nad kilkoma spółkami prawa handlowego. Czy ktos oprocz Pana Latarowskiego z tej grupy to dźwignie? Nie sądzę

Oczywiście wiecie który z kandydatów opłaca ten portal.Obejrzyjcie ostatnią Sesję RM,wytłumaczy Wam to cięcie komentarzy niekorzystnych władzy

Widzę ile zebrano i dla kogo. Proszę o pokazanie ile z zebranych środków zostało faktycznie przekazanych choremu dziecku

Nasz obecny Burmistrz w pierwszej kadencji był wogóle inny. Przyjmował ludzi, rozmawiał a teraz to nie można się do niego dostać, bo jak stwierdził nie ma czasu, nie ma takiej możliwości. A przecież jest głową naszego miasta i powinien przyjmować osoby które mają do niego sprawy i próbować ludziom pomóc a nie odsyłać z kwitkiem.

Środki zebrane na festynie zostały podzielone przez nas od 12 lat zbieraliśmy dla innych w tym roku posyanowiliśmy przeznaczyć je na nasze dzieci i dać potrzebującemu .Jak dzielimy je to nasza sprawa jak dzieli pieniądze dla.szkół obecny burmistrz to też jego sprawa.Tylko nasza szkoła 2 musiała sfinansować dzieciom librusa i nikt nami się nie interesował więc proszę się nie interesować naszymi pieniędzmi z festynu.

Ps.A szkoła 2 ma najlepsze wyniki z egzaminów z grajewskich szkół więc można się bawić i uczyć jednocześnie

Bo ponoć w szkole są inni nauczyciele , co potrafią do ucznia dotrzeć , wytłumaczyć czego nie rozumie.

Anżej nie ten komitet

Bednarko ? A co on zrobi?/

Dlaczego nie zamieszczacie wszystkich postów czyżby były dla kogoś niewygodne

Z tego co ludzie mówią nie są dodawane merytorycznie aczkolwiek negatywne komentarze na obecnego burmistrza. Tematy dworzec PKS I PKP, łączenie klas, oświetlone łąki a w mieście żałoba, kłopoty finansowe PEC,/

Tematy o brudzie w mieście i sklepach z alkoholem obok szkół też.

Janek, za sprawy komunalne odpowiada Bednarko

Dajcie mu jeszcze trzy miesiące niech się pocieszy.

Wiesz Goska. Dużo rozmawiam z ludźmi. Nikt z kim rozmawiałem nie zaglosuje na niego.

Bednarko razem z Latarowskim chcą rozegrać wybory pod siebie. Nie dajcie się nabrać.

Kiedy wy w końcu zrozumiecie, że burmistrz nie daje wprost na librusa tylko określony budżet np. na usługi (również na librusa). I jakoś inne szkoły sobie z tym poradziły tylko jedna nie.

Gośka dodaj jeszcze wynagrodzenia osób wydających decyzje podobno zrownal do minimum. Miał na znaczną podwyżkę dla siebie i skarbnika i podobno pieniądze były, mimo zarządzenia dla pozostałych urzednikow na poziomie 1%.

Ciszewska myślę że nie, bo nie lubi jej chyba większość nauczycieli i rodziców.

Nie przejmuj się komentarzami za tobą jest masa ludzi.

Bród,śnieg w mieście? To chyba do puk trzeba dzwonić. /

Maćku dasz radę jak zawsze. Każdy z nas wie kto wygrał wybory dwie kadencje.

Kukułka nie musisz produkować się tak w terenie. Nie przypisujcie dla Wojtka F ludzi którzy rzekomo go wspierają. Te wasze pląsy o układzie Latarowski &Bednarko to może w waszej szkole ktoś to łyka.
/ Na MOSiR gdzie dyrektorem jest kolega Latarowskiego kolejna parodia władzy. . A Maciek Bednarko to łata co może, ogarnia ile może,

Nie przesadzaj. Władze miasta muszą rozliczać swoje przedsiebiorsta z wykonywanych usług ,jeśli nie dopilnują tego to mamy to co widać.

No właśnie Maćku kto Ci robił kampanię? Nie TY pan P.

Panie Maćku to pan odpowiada za komunalkę i jak drogi w mieście? To co będzie jak będzie pan burmistrzem?

Jeśli wygra bednarko, wyprowadzam się z Grajewa. Trzeba mieć trochę pokory.

Co to za durne forum? O czym ta dyskusja? Nie widzę merytorycznych obrazów sylwetek. Co inni poza obecnym burmistrzem zrobili dla Grajewa.?

co to za durne myslenie ? jak ktos kto jeszcze nie byl burmistrzem mogl cos zrobic dla miasta ? Dopiero gdy sie jest burmistrzem ma sie odpowiednie srodki , mozliwosci ,pieniadze itd aby w pelni sie wykazac . Pan Latarowski zanim zostal burmistrzem tez nic nie zrobil dla miasta , byl dyrektorem szkoly . Nie da sie porownac jego osiagnieć z osobami ,ktore dopiero kandyduja na to stanowisko. Mozesz porownac jego prace z poprzednim burmistrzem Kielczewskim ale nie z kandydatami na to stanowisko.

Emilka kazdy wie w jaki sposób to się odbyło......trzeba sobą coś reprezentować , żeby startować na stanowisko burmistrza...

Tylko nie zapomnij zabrać ze sobą ziomków /

Według mnie wszystkie te komentarze piszą ludzie pracujący w grajewskich urzędach: Um, UP, Starostwo,szkoły itd itd. Większość z nich zatrudniona po znajomościach, zajmującą się zamiast praca głównie plotkowaniem. To ludzie ktorzy czują sie z tego wzgledu lepsi od innych spacerując dumnie kotyrarzem z czajnikiem. Ludzie bez jakichkolwiek ambicji. Praca za najniższa krajową w urzedzie gdzie musze tylko ladnie wygladac powoduje u nich manie wyższości. Taki mamy stan umysłu wszystkich tych ludzi. Normalny Kowalski który ma rodzinę, pracuje, ma jakieś hobby poza pracą, nie zawraca sobie głowy polityka jeszcze na takim szczeblu. Dajcie sobie spokój z tymi obraźliwymi komentarzami bojąc się o własne stołki. Zmieni się władza, przyjdzie miotła i tak w kółko co 5 lat. Czy te wszystkie nerwy i atmosfera jaka będzie towarzyszyć wyborom są warte tej pracy ? Życie jest piękne ! Zacznijcie żyć swoim. Pozdrawiam

No pewnie jak już zostanie Burmistrzem zmiany w puk będą niezbędne.

Jedna pani w UM mówi że gabinet wyremontuje po wyborach bo obecnie jest zajęty. Może ta pani spokojnie poinformować stolarza że termin mu się zwolnił. A taki piękny projekt był.

Będzie musiał "wymieść" wszystkie śmieci

Panie Formejster, co za przyczyna, ze pan chce startować na burmistrza. ?

Wszystkim przyjaciołom maciusia juz podziękujemy. Przestańcie sie poniżać.

Chyba większość komentarzy nie jest dodawana nie wygodne ?
Pan Bednarko na burmistrza ? Ha ha ha już ludzie opowiadają że Pan "P" powiedział że będzie woził mu ludzi i wygra wybory :)

Żeby nie Pan P to Pan L uczyłby co najwyżej w Kozłówce.

Taka przyjaciółka jaki kandydat. Za co się weźmie to spartoli. A co masz chęć na PUK trzeba mieć trochę w głowie.

Formajster na Burmistrza ?

Juz w idać ,ze zaczyna się wrzucanie przez pracowników róznych spółek miejskich postów, które sa pokazywane przez miasto, a miastem wiadomo kto zarządza, wszystkie srodki finansowe które w 90% trafiały do kasy ,miejskiej przez tzw. ,, załatwiane '' przez panów z PIS-u.
Prace które są wykonywane w mieście, są pracą, tak jak inne prace , a chwalenie sie tym w mediach społecznosciowych jest słabe.

Nie sądzę. Pan P tylko potrafi wozić ludzi dla Bednarki.

Na ulicach chodnikach slizgo a gdzie są radni czy tylko przypominają sobie jak trzeba dać głos do urny. Mieszkańcy wam zaufali i brak radnych .Wybory tuż tuż radni do roboty lopapaty w dłoń pokażcie że zależy wam na mieszkańcach a nie na kasie

Baśka 3 wpis prymitywny.

Napoleon a może pełnym zdaniem : imiona i co chcesz wiedzieć a nie ogólnikowo jak poseł.

Nasz radny wlozy ciemne okularki i tak już druga kadencje tylko do zdjęć pozuje.

Wiem ze jesteś rodzina latary i wiem ze tego postu nie zamiescisz .

Emilio czemu uważasz mój wpis za prymitywny? A to nie twój kolega próbował go zwolnić? My pamiętamy .Szkoda iż burmistrz zapomniał.

Czy to ta pani co płakała po poprzednim burmistrzu?Grunt to się umieć ustawić. Po tym też pewnie będzie płakać. Przyszly burmistrzu do puku ją na płaczkę zatrudnić

Czyli to burmistrz sprawuje nadzór na spółkami miejskimi? To mu przekaz żeby odśnieżył chodniki i ulice bo ludzie się skarżą

Bednarko??? To ja też wyprowadzam się z Grajewa!!

Do -do tylko Latorowski... Kiełczewski zrobił chyba najwięcej dla tego miasta. Latarowski powiela jego projekty np. na rewitalizację grajewa, park solidarności itp. Pamiętam jak priorytetem kandydatów była budowa basenu. I kto to załatwił- Kiełczewski. Latarowski natomiast obiecał Dworzec PKP, że już nie wspomnę o dworcu PKS

Dość tego świetlnego marazm miasto potrzebuje rozwoju i inwestorów. Dość krycia aferek, aferuni. NIK pokazał i ocenił.

Pamiętajcie, że w sieci nikt nie jest anonimowy. Teraz obrażacie ludzi, a później możecie się zdziwić

Nikt z tych co już byli. Czy to burmistrzowie czy też radni.... wystarczy. Byli i to ich główne osiągnięcia.......... niech mi któryś/aś przyjdzie po "kolędzie" przed wyborami.......

Zgadza się ta płaczka to dzisiaj Pani.

Do Sprawiedliwy
Burmistrz Krzysztof Waszkiewicz zabiegał o wsparcie finansowe na budowę Aguaparku. W przeciwieństwie do muzeum mleka i pływalni miałby szanse zarabiania na siebie.
Park Solidarności to pomysł Pan Bronisława Chełmińskiego wielkiego społecznika, założyciela koła grajewskiej Platformy Obywatelskiej, odznaczonego przez prezydenta Bronisława Komorowskiego Krzyżem Wolności i Solidarności.
Rewitalizacja to żaden pomysł chyba każdy sobie zdaje sprawę że "skrzyżowanie" to wizytówka naszego miasta.
Latarowski dworzec PKP wrzucił do programu bo temat chwytliwy i z pełną świadomością jako wieloletni radny powiatu że dworzec nie należy do miasta i nic jemu jako burmistrzowi w sprawie remontu.
Latarowski przeniósł dworzec PKS bo.... i tu raczej forumowicze nie uwierzyli by jaki był prawdziwy powód. Aczkolwiek już niedługo opinia publiczna pozna prawdę.
Pan Latarowski i Pan Kiełczewski są kolegami, taką wypowiedź słyszałem na jednej z sesji rady miasta z ust obecnego burmistrza. I chyba tylko to ich łączy.

KWW BGR 2024 ten komitet i jego kandydaci przetnie obecne wały wyborcze tych super kandydatów

A co nas obchodzi kto kiedy miał jaki pomysł , liczy się kto co zrobił, kto jaki projekt doprowadził do końca.

Miasto powiatowe.odprowadam dzisiaj dzieci do autobusu i nawet nie ma gdzie się schować.Autobus ma opóźnienie, pada śnieg jakiś mokry. Masakra./

Pani Ciszewska zabiega o poparcie dla kandydata Pana Fajfera. W rozmowach akwizytorskich powołuje się na rzekome poparcie dla tego Pana przez określonych ludzi. /

Zostaje Pan Latarowski inni nie znani wogole nie udzielają się dla Miasta Bednarko? Dużo gada mało robi niestety za Pana Dariusza Miasto ożyło /

A Latarowski przed objęciem urzędu burmistrza gdzie udzielał się dla Miasta?
Wymień co zrobił społecznie nie z urzędu jako radny powiatu czy z pozycji dyrektora sp 1.
?

Serio? Kolejna kadencja Latarowskiego bo parki są czyste? Bo zmodernizował "pare" ulic za pieniądze które miał na to przeznaczone? /

Do Prawdomównego..Burmistrz KW zabiegał?...on nawet nie ruszył z linii mety....to dlatego grajewo 20 lat do tyłu i w 2024 r. Trzeba chodniki budować...

cóż za poziom dyskusji a raczej jego brak...jakim ogórkiem trzeba być żeby wspominać Kiełczewskiego jako dobrego burmistrza XD chyba kolega albo koleżanka co stanowisko dzięki niemu dostali bo inaczej to chyba żart albo sarkazm. Pan Latarowski nie jest idealny ale sprytnie i skutecznie działał na rzecz miasta i mieszkańców. Aktualnie może przydała by się zmiana na kogoś bliższego PO aby ponownie można było uszczknąć coś ze stołu pańskiego. Mimo wszystko oddam głos na pana Darka a na pewno nie zagłosuje na żadną z Pań

Co to za kraj. Co to za portal,że prawdy o tym co złe, źle zrobione nie można napisać. Zaleznosc portalu? tylko można chwalić i podziwiać zdjęcia władz i radnych. Komentarze nie wszystkie zamieszczane,lub urywane.

Bo się boją że prawdę ludzie napiszą i o Starostwie i o Szpitalu. Mam prośbę zlikwidować te stronę , no może też tak być, że portal boi się dodawać opinii ludzi????mam nadzieję, że dodadzą

Pan Latorowski zrobił '' wiele'' nawet wyremontował wejście do Urzędu Miasta /

Wejście do UM ale obok napisy na ścianach przy PUP jak przy spełnienia wieczorami młodzież tam dobrze się bawi. Głośne nocne wycie aut pod UM.

Miasto potrzebuje nowego gospodarza ten już się wypalił. Kiedyś jak mu zależało to przyjął wysłuchał i była jakaś szansa na załatwienie. Ja zawsze robiłam tak że po wizycie w gabinecie u Latarowskiego szłam do pokoju w którym miałam załatwić sprawę i zawsze miłym tonem z uśmiechem prosiłam o załatwienie mojej sprawy. Aby wszystko poszło sprawnie zawsze mówiłem że już jestem po rozmowie z burmistrzem i on wyraził zgodę. Pracownicy przemili wszystko wszyściutko robione. Nikt nigdy nie domyślił się aby to sprawdzić czy naprawdę wie o tym burmistrz i czy wyraził zgodę. Teraz mogę podzielić się tą informację, wszystko co było mi potrzebne bez żadnego żebrania mam załatwione. Ten pomysł tez mi powiedział kolega , zresztą urzędnik wie co mówi. Powodzenia.

Wszędzie budynki UM ładne, czyste u nas w tym samym ciągu młodzież, ściany popisane.

Wiecie co,serce boli jak to wszytsko się czyta. Człowiek człowiekowi Wilkiem. Nikt z Was nie widzi drugiego dnia,chęci zysku, kłótni. Burmistrz nie może być stronniczy. Musi służyć wszytskim mieszkańcom jednocześnie. Każdy z kandydatów ma w sobie dobro./r. Co Was obchodzi konflikt pana Bednarko. Jest kompetentny,wyszkatlocny.. niech każdy w swoim sumieniu przeanalizuje plusy i minusy każdego kandydata.

Dlaczego ubyło ponad 5 tys mieszkańców podczas jego rządów? Jeszcze chwila i Grajewo nie będzie miastem.

Ludzie rządni są świata. Trzeba odciąć tą pempowinę i ruszyć w świat. Tak robi mądra młodzież z naszego miasta. Ile można siedzieć przy rodzicach. Grajewo to nie pempek świata, trzeba zaliczać kolejne państwa.

Wojtek ty tam w tej Komendzie za robotę bierz się a nie marzy Ci się fotel burmistrza........ przestępców łapać to Twoje zadanie terażniejsze....

Ty Flamaster. Chorujesz na stołki? Chce ci się burmistrza. Na to trzeba mieć ' rodowód ". Co osiagnełeś do tej pory. Uciekając od prawdziwej roboty uciekłes na pomocnika dyzurnego, z takimi tytułami???

Panie Bednarko, Kto pana wyrwał z MOPS-u, obecny Burmistrz. Był pan przy nim przez dwie kadencje a teraz ..

Boli Arturze, boli.... Zaczyna się o rzucanie błotem, a nikt nie jest anonimowy!

Psia zazdrość,ciekawe kogo tak boli

kadrowa małe sprostowanie. Bednarko skutecznie poprowadził dwie kampanie przedwyborcze dla Latarowskiego. To Latarowski uparł się aby Maciek był zastępcą, przypominam że po pierwszych wyborach zastępcą był Pan M.S. Dopiero po kilku tygodniach Latarowski wyprosił u Pana Bednarko aby został drugim zastępcą. Okazało się że sami sobie nie poradzą. W kolejnych miesiącach zastepca burmistrza Pan M.S. sam zrezygnował z posady. Dla sprecyzowania nauczyciel były dyrektor szkoły podstawowej i wielokrotny radny powiatowy nie przypuszczał jaki zakres wiedzy i obowiązków oraz odpowiedzialność ciąży na Burmistrzu. Pan Macieja Bednarko ma wykształcenie prawnicze w samorządzie miasta pracuje już ponad 20 lat. Ma bezpośredni kontakt z mieszkańcami miasta , jest osobą otwartą, miłą, sympatyczną a przede wszystkim kompetentną. Nieprzerwanie od ponad 20 lat bezpłatnie udziela porad prawnych każdemu kto do niego zwróci o taką pomoc. Organizator wielu imprez sportowych dla dorosłych i młodzieży. Można byłoby tu jeszcze dużo dobrych słów napisać. Pani kadrowa to chyba z innej gminy.

Wieść niesie: czy to prawda panie Bednarko, że pan startuje też pod parasolem PIS-u. Jeżeli to prawda, to nie wiem że tak można się skiepścić. PISIORY mają wejść w komitywę z Tobą i tworzyć koalicję. SZOK

Jeszcze zatęsknicie za pisiorami tego wam życzę

Do Grażyna pięknie piszesz o swoim kandydacie, lecz nie wszystko jest prawdą. Faktycznie fajny gość na imprezkę ale nie koniecznie na stanowisko burmistrza. Pogadaj z pracownikami UM o jego kompetencjach to dużo ci może powiedzą. Burmistrz to nie osoba do towarzystwa tylko potrzebna wiedzą doświadczenie i kontakty zewnętrzne aby realizować inwestycje potrzeby mieszkańców i zarządzać ponad 100 mln budżetem
Już mieliśmy burmistrzów, którzy niewiele w mieście zrobili. Ostatnia kadencja była chyba najlepszą dla Grajewa patrząc na rozwój i wykonane inwestycje a to dzięki burmistrzom i obecnej radzie

Masz rację jestem tego samego zdania. Niech tylko zabiorą 800 plus, a zobaczymy co zaczną ludzie robić.

Ostatnia kadencja to kadencja straconych szans./

A ja bardzo cenię sobie Pana Bednarko i jestem ogromnie wdzięczna za pomoc jaką od niego otrzymałam wraz z dziećmi . To był pierwszy człowiek który wyciągnął do nas pomocną rękę . Zaznaczę, że to była naprawdę dla nas trudna sprawa i wielu radnych nie chciało nawet ze mną rozmawiać a Pan Maciej mimo ogromu pracy nam pomógł.

Czas na zmiany!!!

To że komuś pomógł nie oznacza ze pomoże wszystkim.

A jaki ogrom pracy pan Bednarko ma do wykonania? Siedzi w gabinecie za 10 000 zł, każdy by tak chciał.

Jeżeli pan vice startuje pod parasolem pis to może już zacząć szukać sobie pracy.
Wybierając kandydatów z pis czy to do miasta czy powiatu skazujemy siebie na stagnacje .
Najbliższe lata to koalicja bez pisu,
Weźcie to pod uwagę przy urnach.

Tylko pis gwarantuje normalne spokojne życie może do tego kiedyś dorośnięcie powodzenia

Latorowski jest najlepszy, Bardzo duzo zrobil dla Grajewa. Jestwm grajewianka od urodzenia i juz emerytka i jak sięgnę pamięcią nikt tyle dla Grajewa nie zrobil co pan Latorowski . Życzę dla pana Latorowskiego dużo zdrowia i następnej kadencji burmistrza!

jasiek ty masz sklerozę? Przypomnij se poprzednie lata bez PiSu Dno i wodorosty

Ja to patrzę, że tu to chyba jedna i ta sama osoba wychwala - jednego najlepszego - a ja uważam że czas na zmiany . Pozdrawiam

No właśnie dorosłam do własnego myślenia, PiS chciało myśleć za mnie i narzucić mi swój tok myślenia, ale rozsądek górą


Miałem kilka dni temu taką dziwną rozmowę a mianowicie poprosił mnie mój kolega czy w wyborach do rady miasta zagłosuje na jego kolegę obecnego radnego. Osobiście nie znam tego radnego ale wywiązała się dyskusja na temat obecnej sytuacji Grajewa. Oboje stwierdziliśmy że nie wygląda to najlepiej i szybko padły słowa na temat dworca PKP i PKS czyli wizytówki naszego miasta dla podróżnych i oczywiście co najbardziej nas dotyczy jako mieszkańców kompletne zaniedbania w tym temacie. A tak się składa że ten kandydat nadal startuje z komitetu obecnego burmistrza Latarowskiego. Przypominam więc że Latarowski już 9 lat temu zapewniał że dworzec PKP wyremontuje i nic z tym nie zrobił pomimo tego że jest z PiS i premier Morawiecki przyjeżdżał do Grajewa a poseł Andruszkiewicz który przecież zalicza się do grona najbliższych współpracowników byłego premiera i z mediów dowiadujemy się że ma bardzo dobre relacje z obecnym burmistrzem a dworzec nadal straszy swoim wyglądem. Po rozbiórce dworca PKS podróżni czekają na autobus pod wiatą, przystankiem jakie są stawiane jako wiejskie przystanki. Jeszcze przytoczyłem inne przykłady jak proponowany wiadukt czy tunel gdzie burmistrz nie reprezentuje interesu mieszkańców tylko kolei ale to pewnie prykaz był z "góry" aby ułatwić byłemu rządowi budowę szybciej koleji. Powiedziałem przykład Ełku jak powinno miasto dbać o swoich mieszkańców gdzie prezydent Ełku dostał chyba ponad 500 000 zł na przebudowę dworca i przystowanie infrastruktury drogowej i kolejowej w związku z budową szybkiej kolei. /

PiS już nie rządzi i się nie zapowiada by coś się zmieniło. Ich czas się skończył tak samo w parlamencie jak i w samorządach. Wyobraźcie sobie taką sytuację że Latarowski znowu wygra kto do niego przyjedzie, Maksymalnie Andruszkiewicz na kawę i tyle.

Ja i moi znajomi jednogłośnie stwierdziliśmy, że teraz czas dla Pana Macieja. Obecny Burmistrz miał już swoje 5 minut a cała reszta tak jak już ktoś napisał niech zostanie tam gdzie dotychczas

Ja, moja duża rodzina, znajomi, sąsiedzi wyłącznie za obecnym Burmistrzem Dariuszem Latarowskim - nie zmarnował swojej kadencji. Tylko obecny Burmistrz.

Bednarko dmuchał w jedną trąbę z Latarowskim 9 lat. I dobrze. Zobaczcie ile zrobili dla tego Grajdołaka. Bednarce zachciało sie władzy. /.

Panie Bednarko. Niech pan uważa na aktualnych "przyjaciół", którzy klepią pana po plecach. CARYCA WSZYSTKO ZROBI ABY PAN NIE WSZYDŁ DO DRUGIEJ TURY. Ma ona swoje plany z " najlepszym " radnym. Wszystko jest już uknute.

To trzeba napisać jaka caryca ma swoje plany i z jakim najlepszym radnym.? - niech ludzie wiedzą o kogo chodzi.

Czemu są wystawiane tylko komentarze przychylne obecne u burmistrzowi? Są inni kandydaci niż latarowski i Bednarko! Może pora wstawić i komentarze przychylne innym kandydatom

Napisz nowy temat na forum o innych kandydatach i ludzie będą pisać jakie mają zdanie.

Maćko, trzymam kciuki.

Ciemnogrodzie, nie wprowadzajcie do naszego grajdołka polityki do samorządu. Oddajcie inicjatywę stowarzyszeniom lokalnym. Po co tu nam PIS, PO i inne frakcje. Ludzie widzą co się dzieje. PIS chce popierać Bednarka. Po co nam taki układ. Coś za coś. Będą go później prowadzać na postronku. Zobaczcie co porobili w Polsce.

Jak na razie to na postronku PiS prowadzi Latarowskiego.

A Latarowskiego kto popiera , jeśli można wiedzieć. Proszę napisać a nie rzucać na Bednarka że go PIS popiera.

Otwórzcie oczy, Latarowski zrobił bo PiS dał. Ile środków pozyskanych z UE ! Ile inwestycji wykonanych poza Polskim Ładem. Obiektywnie Bednarek popierany przez PiS, Latarowski spięty z PiS tylko inna grupa=zero pozyskanych funduszy z obecnego rządu

Prawdomowny, jak już tak chwalisz Chełmińskiego, to przypomnij też, kto Stana Tymińskiego w Grajewie gościł

Wybierajmy tak żeby były pieniądze z góry.
Co z tego że wybierzemy pis jak przez całą kadencję nie będzie ani grosza na inwestycje od rządu.

Do student odpiszę tylko ze względu na Twój młody wiek. Zacznę od tego że dla ciebie to Pan Chełmiński.

Czyli zapowiada się wojna PiS Latarowski vs PiS Bednarko? Czekam na promocję popcornu bo się zapowiada na niezłe przedstawienie.

Pączek pieniądze to juz były teraz będzie to co do roku 2015 czyli do pracy aż do 65lub67 bo piniędzy niema i nie będzie

zgadzam się z pączkiem, wybierzcie kandydatów, z partii rządzących a nie pseudo pisowych z jakichś stowarzyszeń i innych. pieniędzy nie dostaną a grajewo zaorają

Po niewłaściwej stronie Wisły mieszkamy tutaj celebryci z koalicji zaplanowali skansen tak jak zawsze

Bednarko z PIS-u?, a był taki ANTY.

Witam serdecznie. Tak patrząc z boku to obecny burmistrz Pan Darek robił bardzo dobrą robotę dla państwa miasta. Grajewo zmienilo się na pewno na lepsze. Decyzja należy do państwa.

Obyście się nie zdziwili ja coś dostaniecie

myślę że potrzebne są daleko idące zmiany w Grajewo i wymiana niektórych szkół dyrektorów dość lukrowania nieróbstwa rozliczenia czas

Jak można angażować dzieci w kampanię wyborczą?

Oczywiście, że Pan Latarowski!!!

A kto angazuje dzieci ?

A widać kogoś o innej mentalności? Kogoś kto będzie wspierał środowiska i osoby zaangażowane, a nie je tępił, w obawie że urosną w zbyt dużą siłę i zagrożą burmistrzom i radnym? Z tych kandydatów co widzę raczej nie, więc jedynie głosowanie na kogoś nowego ma sens aby obecna władza nie czuła się zbyt pewnie i nie zabetonowała wszystkiego swoimi ludźmi.

Po tylu uwagach i wpisach przed wyborami jest wzmianka ,że przejścia będą wreszcie doświetlone jak laki poza miastem. Co jeszcze przed wyborami będzie można zrobić zlikwidować sklepy z alkoholem przy szkolach?przywrócić ład i bezpieczeństwo w mieście.Poczekalnie z toaleta dla podroznych postawić?

Pisiory pod różnymi nazwami !

Panie Dariuszu ja I moja rodzina, oddamy na Pana głos. Powodzenia życzymy.

Każdy ma prawo do marnotrastwa

Dajcie spokój z tym podziałem Bednarki i Latarowskiego. Podzielili się aby złapać więcej miejsc. Ot i cała prawda.

proszę nie usuwać mojego wpisu. Nie mówię nic złego.
proponuję nie wybierać kandydatów na radnych i powiatowych , i miejskich, i gminnych spośród pracowników instytucji podległych staroście, burmistrzowi i wójtowi. Tacy radni zawsze są pod silnym wpływem włodarzy.

Uważam że obecny burmistrz jest godnym wlodarzem, nie szukajmy dziury w calym, cieszmy się ze burmistrzem jest Super człowiek,

Patrząc na kontrkandydatów i ich propozycje czy działania, oficjalnie ogłaszam, że obecny jest najlepszym burmistrzem Grajewa. Sorry panowie

Całkowicie zgadzam się ze Stanisławem.

Panie lataroski - przypominam pana słowa z ostatniej kampanii - jak nie zalatwie sprawy dworca to nie bede kandydował w nastepnych wyborach.

Na Mickiewicza jest sklep cieszący się zła slawa z alkoholem między szkolami i terapeutycznym przedszkolem. Była komisją która na to pozwolila.Sklep okala ogrodzenie z betoniakow,wygląda to ochydnie.Pamietamy kto jest za to odpowiedzialny. Czy tak potem będzie wyglądało Grajewo. Pelno pijaków brzydko i brudno?

W Grajewie są potrzebne nowe inwestycje dające możliwości pracy! I do tego obsadzenie na tych stanowiskach osoby mające wykształcenie i umiejętności, a nie rodziny i kolesiowanie- nie ujmując nikomu. To najgorsza zmora tego miasta. Osoby które ledwo skończyły szkoły srednie, albo i skończyły zaocznie zajmują ciepłe posadki, a wykształcone niestety szukają pracy w innych miastach, nasze opuszczając. Obecny burmistrz zrobił bardzo dużo. Miasto wygląda pięknie. Ale samym wyglądem nie da się tu wyżyć.

Czy teraz ten radny co był w komisji co
to te metry na betoniaki mierzyla teraz startuje na burmistrza? Oby nie, bo jak miasto będzie wyglądało?

No, ale zalatwil sprawe dworca .Dworzec zostal sprzedany i za remont odpowiada teraz PKP ,ktore zobowiazalo sie to zrobic do 2030 r.

Dworzec sprzedał starosta a nie burmistrz /

do do Tomik. Sprzedanie dworca to spełnienie obietnicy? Podróżni mają gdzieś kto jest właścicielem, ich interesuje czy mają się gdzie schować jak jest -20 albo pada deszcz. Ktoś kto idzie po władzę powinien być trochę bardziej odpowiedzialny i nie obiecywać czegoś co jest poza jego kompetencjami, bo to tylko świadczy że nie wie co właściwie będzie robił na danym stanowisku.

Obecny burmistrz zrobił wiele dobrego w naszym mieście to trzeba przyznać, m.in. dzięki temy, że płynął z prądem z PIS. Za co dziękujemy, bo Grajewo na tym zyskało. Jednak teraz trzeba nam burmistrza, który będzie układał się z obecnie rządzącą władzą. Wyborcy powinni podejść do tego pragmatycznie: nowa władza i nowy burmistrz. Jest nowe rozdanie i stworzą się nowe układy, czy nam się to podoba, czy nie. To polityka. Burmistrzem nie może zostać pisior, z nimi nikt już nie chce rozmawiać. Nasz przyszły burmistrz nie może być outsiderem. Za chwilę Polska uzyska pierwsze transze z KPO. Jak myślicie, które samorządy otrzymają pieniądze w pierwszej kolejności ? Chcemy być w ogonie, czy w czubie ?

Ta nowa stara władza już była i co wtedy Grajewo zyskało wiek emerytalny i piniędzy nie ma i nie będzie w skansen nie warto inwestować

Zapamiętamy, cały skład komisji która powinna kontrolować ten sklep i to co jest wokół niego kandyduje,wiadomo od kogo

Zła reputacja osiedla Centrum powstała gdy otwaro tam sklep z alkoholem otwarty w niedzielę i do bardzo późnych godzin nocnych.Zrobila się tam plaga.Szczegolnie latem.Wieczorami młodzież zalega park,ławki pod blokami,zakłóca spokój.Przyjrzyjcie się kto był w komisji.

Jedyny kandydat który bedzie z nami mieszkańcami to MACIEJ BEDNARKO , który pokazał że pomimo władzy przez kilka lat pozostał człowiekiem ,jedyny któremu nie odwaliło i z każdym porozmawia i każdemu próbuje pomóc ../

Zadowolony SP, zgadzam się w 100%.
/

Czy to prawda że tych kandydatów na Burmistrza jest więcej jak dwóch.

Że dzieci jednego z przedszkoli poszły zobaczyć szkołę, ale jedynkę, chociaż bliżej im do dwójki??/

jak czytam wasze wypowiedzi to choćby sam Jezus został waszym burmistrzem to będziecie narzekać, śmiech na sali

Tak chwalicie Bednarka, że ładnie rozmawia z ludzmi. To niech on idzie na kaznodzieje a nie na Burmistrza. Tam się moze sprawdzi.

Macho masz rację

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.